Los Angeles, USA – 13.786 Kč

, licence CC

Velmi atraktivní tarif na cesty na západní pobřeží USA nabízí společnost LOT Polish airlines ve spolupráci s US Airways. Letenky s odletem z Varšavy do Los Angeles zakoupíte za 13.786 Kč.

Letenky můžete zakoupit do 20.června na těchto stránkách. Jako příklad uvádím odlet 24.ledna a návrat 10.února 2013. Minimální pobyt je omezen nocí ze soboty na neděli a maximální je stanoven délkou pobytu 3 měsíce. Letenky jsou dostupné v období od 1.listopadu do 16.prosince 2012 a následně od 1.ledna do 31.března 2013.

Nevýhodou může být noční přestup v Curychu. Pokud však dáte přednost návštěvě tohoto města, zjistíte že je spíše výhodou a máte tak stop-over v ceně letenky. Dopravu do Varšavy si zajistíte přímým spojem společnosti Polskibus, která zpáteční jízdenky neprodává za více jak 800 Kč a na výběr máte z denního i nočního spoje.

Levné ubytování v Los Angeles a stejně tak i v celý státech naleznete zde.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Los Angeles{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Los Angeles“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.