Los Angeles, USA (listopad – březen) – 10.444 Kč

Foto: Hollywood, Los Angeles by Jan Kábrt / honzikkk.cz, licence CC

Cenově dostupný tarif pro lety na západní pobřeží USA, o kterém jsem informoval poprvé před několika týdny, je stále k dispozici. Letenky na multicity trase Varšava – Los Angeles – Manchester / Edinburgh zakoupíte již za 10.444 Kč na podzimní a zimní období. Lety jsou operované společností Virgin Atlantic ve spolupráci s polským Lotem.

Alternativou jsou letenky z Prahy se společností Lufthansa na západní pobřeží za 15.170 Kč. Rezervujte na Lufthansa.cz/usa

Jak do Varšavy a z Anglie?

Praha / Bratislava je spojena s Varšavou díky společnosti Polskibus za pár korun. Jízdenka však většinou nevyjde dráž než 400 Kč.

Z Manchesteru nebo Edinburghu létají společnosti easyJet a Jet2 přímo do Prahy. Letenky začínají na 700 Kč. Zavazadlo do maximální hmotnosti 20kg zakoupíte u easyJetu za 400 Kč. Před rezervací hlavní letenky si prosím prohlédněte ceny navazujících spojů. Mnohdy stačí 1 den rozdíl a letenky budou o pár stovek dražší.

Tip! Zpáteční cestu můžete ukončit již při přestupu v Londýně.V tomto případě si nechte dostatečný časový prostor, jelikož budete přejíždět mezi letišti.

ESTA a hotely

Před cestou do USA je nutné mít vstupní povolení, které vyplníte během pár minut v online formuláři na této adrese – esta.cbp.dhs.gov.

Akční nabídky hotelů naleznete v tomto odkaze. Pokud chcete udělat kalifornský okruh (LA, Vegas, San Francisco) doporučuji si rezervovat automobil předem. V našem srovnávači cen naleznete sazby od 511 Kč / den.

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Los Angeles{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 6

 • Petr Polanka 25.7.2013, 22:54

  Dobrý den,jakou lze sehnat nejlevnější letenku na termín od 9.10. do 21.10?Děkuji moc.

 • Petr P. 16.5.2013, 09:50

  Dobrý den.
  Měl bych zájem o letenku v termínu: poslední týden v listopadu a zpáteční: v týdnu Novém roce.
  Děkuji 🙂

 • Jakub T. 14.5.2013, 21:36

  Dobrý den, potřebovali bychom termín 1.10. až 14.12. cca a ideálně San Francisco, ale Los Anglese, je taky možnost. Děkuji : )

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.