LUXUS Eurovíkend: Budapešť v 5* hotelu Ramada, 2 dny – 1.414 Kč (3 dny 2.025 Kč)

Maďarsko
, licence CC

Pikantní nabídka na strávený víkend v Budapešti je k mání pouze do dnešní půlnoci. Pokoje rychle mizí a proto s rezervací neváhejte. Noc v luxusním 5* hotelu Ramada Plaza Budapest zakoupíte za 1.221 Kč pro 2 osoby ! V ceně máte vstup do lázeňské části, kde naleznete krytý i termální bazén, vířivku, saunu, parní lázeň a fitness centrum. Nechybí ani bezplatné připojení k internetu a kyvadlová doprava do starého centra Budapešti, taktéž vše v ceně 1.221 Kč za noc ! Online rezervace 5* hotelu.

Dopravu do Budapešti z Prahy zakoupíte do 800 Kč za zpáteční jízdné, průměrná doba cesty je necelých 7 hodin z Prahy, 3 hodiny z Bratislavy. Jízdenky zakoupíte u dopravců jako je Orangeways či Eurolines.

Nechť je příkladem 2 denní pobyt za 1.414 Kč s odjezdem v sobotu ráno v 7:30 z Prahy, a zpět v neděli odpoledne v 16:00. Případně lze podniknout 3 denní pobyt (2 noci) za cenu o 600 Kč vyšší na osobu. Pátek – neděle 7.-9.září.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Üllöi utca 129, 1091 Budapest{}bustour.png|Budapešť{}1-default.png|Árpád fejedelem útja 94, 03. Óbuda, 1036 Budapešť{}hotel_0star.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Budapest“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.