Maho Beach: lety na ostrov Sv. Martin – 12.324 Kč

Sv. Martin
Maho Beach na Sv. Martinu / fussball_89, licence CC

Nejproslulejší pláží mezi leteckými fandy je jednoznačně Maho Beach. Tento kus pobřeží totiž leží přímo za přistávací drahou místního letiště – můžete tak zažít nejen nízký přelet, ale také nátlak motorů těch největších letounů planety. Karibský ostrov Svatý Martin však nabízí křišťálové moře a bílé pláže i v tišších místech ostrova.

Díky současnému tarifu aerolinek American Airlines se lze vydat z Evropy do Karibiku již za 12.324 Kč. Dostupné trasy:

Pro vyhledání konkrétního termínu nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím komentářů níže. K cestě je nutné mít ESTA povolení ke vstupu na území USA. Podmínky k tarifu:

  • Cestovní období do 31.května 2014
  • Maximální doba pobytu 30 dní
  • Prodej do 20.prosince

V některých termínech lze vychytat i delší přestupy v New Yorku (19 hodin) – během této doby s přehledem stihnete prohlídku Manhattanu a ochutnání pravého burgera.

Letenky na Sv. Martin
Letenky na Sv. Martin

Do Barcelony s Vueling

Barcelona je snadno dostupnou destinací. Aerolinie Vueling nabízejí jednosměrné tarify od 60€ / 1.650 Kč. Odlétat můžete z Prahy, Mnichova, Drážďan či Vídně. Další zajímavé varianty jsou s odletem z polských letišť či Budapešti, a to s Ryanair či Wizzair. Nezapomeňte však, že některé tyto linky míří na letiště Girona, nikoliv Barcelona.

Maho Beach / Ondřej Stibor
Maho Beach / Ondřej Stibor

Hotely na Sv. Martinu

Klasická nabídka hotelů na Sv. Martinu začíná lehce nad 1.300 Kč za dvoulůžkový pokoj a noc. Využijte také srovnávač hotelů.

Více než jindy doporučuji zvážit termín v závislosti na cenách ubytování, které by Vás mohli v některých termínech nemile překvapit. Stravování na místě nabízí klasické stánky, restaurace či supermarkety. O tom, jak probíhá takový klasický den českého turisty na Sv. Martinu se můžete dočíst na webu Michala Knytla.

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“St. Marteen{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.