Malaga: letenky – 1.550 Kč, 4*hotel – 900 Kč

Aréna Malaga by Tomi Alvaréz, licence CC

Parádní kombinaci hotel + letenku na jih Španělska můžete rezervovat v této chvíli díky tomuto tipu. Malaga je pravým místem k relaxování na písčité pláži a poznávání typické kultury Španělska. Navštivte pevnost Alcazaba z 11.století nebo katedrálu Catedral de la Encarnación z roku 1528.

Rezervace letenek

Letenky z Norimberku do Malagy jsou dostupné za 1.550 Kč v průběhu června. Cena 1.550 Kč za letenku je konečná vč. tax, poplatků a zavazadla o maximálních rozměrech 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti 10 kg.Norimberk (NUE) je jen kousek od západních Čech a týden parkování na letišti nestojí více jak 40€. Přehled cen najdete zde – parkování v Německu. Pokud však nechcete jet autem, vyplatí se linky společnosti Student Agency. Jízdenky zakoupíte s ohledem na výchozí bod za pár stokorun.

Ryanair: Norimberk - Malaga
Malaga – 1.550 Kč
  • Rezervujte letenku na ryanair.com
  • Dostupné termíny:
    • tam: 4, 6, 8, 11, 13, 18, 20, 25, 27, 29. VI
    • zpět: 6, 11, 18, 20, 22, 25. VI

Možnou alternativou pro severočechy je odlet z Lipska (LEJ), kde cena letenek startuje na 1.890 Kč.

Akční ubytování Málaga

Tím pravým lákadlem k výletu do Málagy je právě akce na ubytování ve 4* hotelu na kraji starého centra Malagy. Ubytování v luxusním pokoji pro 2 osoby a parkovacím místem vychází za noc pouze na 900 Kč! Pokoje jsou dostupné od června do konce srpna na každý den.

Pro pohodový pohyb a snadné cestování nejen po městě, doporučuji vypůjčit automobil s vyzvednutím po příletu na letišti. Sazba za 4-denní pronájem činí 1.508 Kč! Srovnejte ceny autopůjčoven na letišti v Malaze u nás. Pokud již budete mít auto, udělejte si celodenní výlet na nejjižnější bod Evropy – Gibraltar.

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Malaga{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.