Mallorca: 4* hotel se snídaní v Alcudia – 1.260 Kč

Ubytování
, licence CC

Využili jste akce letenek na Mallorcu? Poté pokud máte v plánu vyrazit na severní část ostrova (alespoň na pár dní) využijte dnešní akce stránek HRS/deals. Ta pro příští 3 dny bude nabízet ubytování v luxusním 4*hotelu ve městě Alcudia na severu ostrova. V ceně je zahrnuto ubytování pro 2 osoby, snídaně formou bufetu a pozdní odhlášení z hotelu – 15:00.

  • Rezervujte na těchto stránkách HRS.de/alcudia
  • Termíny od půlky března do konce května každý den

Letenky

Přímé lety z Bratislavy poskytuje společnost Ryanair. Z Prahy pak lze letět s 1 přestupem. Nejjednodušší bude nákup letenek přes společnost easyJet. Veškeré informace k těmto letenkám najdete právě v tomto příspěvků letenky – Mallorca. Aktuálně nejnižší cena letenky je na 16.-20.dubna za 69€ – 1.770 Kč – poslední 4 kusy.

Půjčení auta

Pro cestu na severní cíp Mallorky z letiště v Palmě využijte půjčení automobilu. Na Mallorce rezervujete automobil již od 220 Kč. Pro aktuální dostupnost ve vaše termíny využijte náš srovnávač cen autopůjčoven.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“39.85236,3.121823{}3-default.png{}Alcudia“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Alcudia, Spain“ caption=“Aktuální předpověď počasí Alcudia“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.