Mallorca: duben/květen, snídaně, letenky – 4.859 Kč

, licence CC
Dovolená Mallorca
Mallorca – příklad termínů – VYPRODÁNO

Chybí-li Vám elán k zajištění letenek, hotelu a transferu zvlášť, využijte výhodné nabídky cestovní kanceláře Neckermann. Ta prostřednictvím serveru dovolena.cz nabízí zájezd na Mallorcu od 4.258 Kč. Pro nás zajímavé zájezdy jsou však s odletem z Drážďan nebo Mnichova. Na letiště nás ZDARMA zaveze autobus společnosti Student Agency nejen z Prahy!

 • Odlet z Drážďan: 4.859 Kč / 24.04. – 01.05.
 • Odlet z Mnichova: 4.911 Kč / 21.04. – 28.04.
 • Rezervace: dovolena.cz/mallorca

V ceně je tedy zahrnut jak transfer na letiště do Německa, letenka, transfer z letiště v Palmě do hotelu, tak i ubytování na 7 nocí se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji.

Mallorca - dovolená v dubnu
Mallorca – dovolená v dubnu

AKTUALIZACE 4.3.: V systému naleznete další volné termíny pro hotel Los Alamos** v polovině dubna. Destinace Cala Millor viz. náhled níže.

Jak funguje transfer zdarma na letiště v Německu?

V rezervaci zašrtněte, že máte zájem o autobusovou dopravu na letiště zdarma. Pracovníci SA Vám poté s celou rezervací zájezdu pošlou i rezervaci na autobusové (železniční?) linky dopravce Student Agency. Bude Vám nabídnu nejbližší spoj na stálých linkách. Tzn. že se nejedná vyloženě o transfer k zájezdu, ale o volnou jízdenku např. Praha – Drážďany dle jízdního řádu. Odjíždět tak můžete ze všech měst obsluhovaných tímto dopravcem!

[forecast location=“Palma de Mallorca“ caption=“Aktuální předpověď počasí Cala Ratjada“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]
[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Cala Ratjada, Mallorca{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

 • Nik 3.3.2013, 12:18

  Až na to, že ta Mallorca je minimálně pro dva lidi, tj. celkem za necelých 10 k. Nic pro jednotlivce – měli byste to v článku uvádět, ať neztrácím čas.

  • Dave 3.3.2013, 12:34

   Stačí se podívat na hlavní stránku a ob jeden příspěvek je Mallorca pro individuální cestovatele…..

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.