Mallorca v 3* hotelu s All Inclusive, květen – 7.520 Kč

, licence CC

Foto: Jan Kábrt / honzikkk.cz

Pokud hledáte zajímavou a zároveň cenově dostupnou variantu dovolené se vším všudy, využijte této nabídky. Na portálu dovolena.cz nyní můžete rezervovat několik posledních míst v nabídce německé cestovní kanceláře. Dovolenou na Mallorce s odletem z Mnichova (dopravu na letiště máte v ceně) zakoupíte za 7.520 Kč / osoba. V ceně je kromě dopravy na letiště autobusy Student Agency také letenka, transfer na hotel, ubytování v 3* hotelu na 6 nocí a stravování typu ALL INCLUSIVE. Průměrné teploty v polovině května dosahují k 25°C.

Příklad rezervace - Mallorca
Příklad rezervace – Mallorca
  • Rezervujte na dovolena.cz/mallorca
  • Hotel Sarah ***
  • Termín: odlet 12.05. v 5:50 / návrat 18.05. v 15:35

Jak funguje transfer zdarma na letiště v Německu?

V rezervaci zašrtněte, že máte zájem o autobusovou dopravu na letiště zdarma. Pracovníci SA Vám poté s celou rezervací zájezdu pošlou i rezervaci na autobusové (železniční?) linky dopravce Student Agency. Bude Vám nabídnu nejbližší spoj na stálých linkách. Tzn. že se nejedná vyloženě o transfer k zájezdu, ale o volnou jízdenku např. Praha – Drážďany dle jízdního řádu. Odjíždět tak můžete ze všech měst obsluhovaných tímto dopravcem!

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Can Picafort, Mallorca{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.