Malta z ČR s 1 přestupem – 2.360 Kč

Foto: Valletta by Briangotts, licence CC

Dalším prázdninovým hitem, kam lze levně doletět je ostrovní stát ve Středozemním moři – Malta. Zpáteční letenky ve vhodné kombinaci můžete zakoupit již za 2.360 Kč v červencových termínech, a to s odletem z Prahy nebo Brna! Při letech z Prahy Vás čeká kratší noční přestávka v Bergamu (BGY) při cestě zpět. Pokud poletíte z Brna, budete si muset udělat delší přestávku v obou směrech.

Letenky z Prahy

Ukázková rezervace - 2.360 Kč
Ukázková rezervace – 2.360 Kč

Letenky z Prahy je nutné nakombinovat s dopravci Wizzair a Ryanair. U společnosti Wizzair kupte letenky do Bergama (BGY) např. v datech 10, 15, 17.července a zpět např. 14, 17, 24, 28.července.

K těmto letenkám přikoupíte letenky na stránkách společnosti Ryanair, a to v termínu 10, 15, 17.července a zpět 13, 16, 23 nebo 27.července. Před rezervací si však zkontrolujte cenovou dostupnost obou letenek. Ceny se mohou kdykoliv změnit. Celkově lze letět na Maltu v rozmezí 2.360 – 2.800 Kč.

Zároveň je nutné dodat, že u Wizzairu pro dosažení této ceny je nutné mít členství v Discount klubu a cestovat s menším příručním zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 cm.

Letenky z Brna

Letenky z Brna rezervujte jen na stránkách společnosti Ryanair. Letět můžete pondělky a pátky. Je však nutné počkat cca 20h v Bergamu, využijte tento čas k návštěvě Starého města – Citta Alta. Pokud budete kontrolovat jednotlivé termíny, nezapomeňte poté zavřít všechny okna prohlížeče a onu rezervaci provést znovu v nové stránce. Před potvrzením si překontrolujte trasu a data.

Auto a levné ubytování na Maltě

Opravdu výhodné ceny ubytování lze pořídit v akčních nabídkách. Například nejlevnější 2-lůžkový pokoj v St. Julian´s zakoupíte za 390 Kč! Podívejte se na ceny dle destinací:

Procestuj ostrov křížem krážem díky vypůjčenému automobilu. Vyzvednutí i vrácení provedete před / po příletu na letišti na Maltě. Auto na týden můžete mít od 2.111 KčSrovnejte si ceny v našem srovnávači autopůjčoven!

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Malta{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Jeden komentář k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.