Karta – MasterCard Prepaid Ryanair

Jak registrovat Master Card Pre paid a k čemu vlastně je ?

Tak přesně to se dozvíte v následujících řádcích.

Master Card prepaid je tzv. přednabitá platební karta. Prakticky úplně stejná jako každá jiná s tím rozdílem, že pro cesty se společností Ryanair nebudeme platit otravných 6€ za let a osobu !

[important title=“Stručně a jasně“]Vedení účtu za 10€ na rok. Poplatek za dobití 1,90% z dobíjené částky. Ušetříte za každou zpáteční letenku s Ryanairem 12€!Banner 468x60[/important]

Nezáleží na tom, zda budete cestovat 1x ročně nebo vícekrát. Ušetříte již při první cestě! Poplatek za vedení karty činí 10€ za rok. Avšak poplatek za 1 cestu (zpáteční let) činí 12€ za osobu. Kartou můžete platit letenky i kamarádům aniž byste s nimi museli letět. Nemusíte se tedy rozhodně investice obávat. Přiložte si ruku na srdce a řekněte – máte vedení u stávající banky zdarma? 10€ činí 21 Kč za měsíc, což je v průměru klasický poplatek za vedení účtu Vaší banky. Proto dál nepřemýšlejte nad tím, že budete někomu něco platit. Mít MC Prepaid se vyplatí !

Kartu nabijete buďto zdarma převodem na účet (tuzemské banky si však účtují nemalé peníze za převody do zahraničí), nebo online (doporučuji) s poplatkem 1,90% – z 300 Kč činí poplatek 5,70 Kč 😉

Už vím že kartu chci a tím ušetřím na každém letu se společností Ryanair ! Jak tedy o kartu zažádat?

Existuje několik společností na evropském trhu, kteří kartu provozují. V ČR takovou budeme hledat marně, což ale vůbec nevadí. Společnost Skrill, dříve známa jako Moneybookers, nabízí uživatelské prostředí plně v českém jazyce! Vrhněme se tedy na založení účtu!

[alert]Založte si kartu ještě dnes! Verifikace adresy může trvat až 5 dní! Mějte jistotu, že nepropásnete skvělé ceny u společnosti Ryanair[/alert]

Návod: Jak založit Master Card Prepaid u Skrill

Krok č.1

Na této stránce vyberte Vaši zemi a příslušný jazyk – čeština je podporována. Dále zaškrtněte variantu která Vám více vyhovuje. Pro 99% je to 1., tedy Osobní účet a kliknět na registrovat se

 

Mastercard Prepaid -reigstrace
Mastercard Prepaid -reigstrace

Krok č.2

Na další stránce již vyplníte klasické údaje jako je jméno, příjmení, e-mailovou adresu (bude sloužit jako přihlašovací jméno k Vašemu účtu a pro komunikaci s Vámi) a heslo. Doporučuji u jména a adresy nepoužívat diakritiku, neboť se jedná o EU společnosti a místní nástroje nemusí komunikovat s háčky a čárkami. Jakmile vše vyplníte opište bezpečnostní číslo, zaškrtněte podmínky a klikněte na registrovat.

Krok č.3

Máme HOTOVO. Nezabralo to ani minutu a účet je náš 🙂 Nyní už stačí několik úprav a vše je připraveno na platbu nejen letenek ! Přihlašte se do systému (vpravo nahoře je tlačítko pro login) vyplněním emailu a hesla. Jsme v aplikaci.

Mastercard Prepaid - hlavní obrazovka aplikace
Mastercard Prepaid – hlavní obrazovka aplikace

1. krok v aplikaci je ten, že potvrdíme svou adresu bydliště. Do schránky nám přijde dopis s číslem, které pak zadáme do systému a tím potvrdíme správnost zadaných údajů. Celý proces zabere 2 – 5 dní.

Mastercard Prepaid - verifikace adresy
Mastercard Prepaid – verifikace adresy

2. krokem bude nabití účtu na hodnotu vyšší než 10€, neboť je nutné zaplatit roční poplatek v této výši. Klikněte na vložit peníze a pokračujte dle možností. Vše trvá řádově desítky vteřin. Nejdelším procesem je verifikace adresy.

Mastercard Prepaid - poplatek za dobití
Mastercard Prepaid – poplatek za dobití

 

Krok č.4

Nyní už nezbývá nic jiného než kupovat levné letenky za 6 Kč 🙂 !

*Sleva 12€ platí pro všechny letenky, mimo ty, které začínají svou cestu v UK, Itálii, Španělsku, Německu a Irsku. Př. letím Brno – Londýn – Brno. Let nezačíná v UK a proto tedy ušetřím 12€ ! Ale, koupím zvlášť Brno – Londýn (ušetřím 6€), a poté v nové rezervaci Londýn – Brno, tento let začíná v UK a slevy nedosáhnu.

[kkstarratings]

Zeptejte se

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.

Celkový počet dotazů a odpovědí: 4

 • Matěj Matthew Pech 28.11.2012, 18:05

  Dobrý den, o kartu jsem u skrill objednal už asi před dvěma měsíci, ztrhli mi poplatek z mého skrill účtu, ofocenou občanku jsem jim také dodal. A do teď se nic neděje a to už jsem jim tam dvakrát psal pomocí toho jejich formuláře. Už si vubec nevím rady cos  tím. Děkuji za každou radu!

  • Dave 28.11.2012, 18:26

   Verifikovanou adresu máte ? Tedy, jestli Vám přišel dopis do schránky a vy jste poté v bankingu potvrdil doručení ?

  • Matěj Matthew Pech 28.11.2012, 18:53

    Ano adresu verifikovanou mam. A v sekci moje karta MC P je stále: „Vaše žádost momentálně čeká na schválení. Jakmile ji přezkoumáme, obdržíte od nás email.“

  • Dave 28.11.2012, 21:13

   Reagoval bych prostřednictvím podpory a sekce „Stížnosti“. Jako poslední variantu bych volal na jejich uvedené číslo, někde se proces zasekl a je třeba ho popohnat. Před voláním do zahraničí doporučuji SKYPE a nabít kredit – volání pak vyjde x-krát levněji.

   Kartu jsem registroval teprve včera, proto více informací budu mít za pár dní.