Levné letenky do Aucklandu, Nový Zéland (návrat do Prahy) – 16.115 Kč

MEGA HIT
, licence CC

Extra levný tarif pro lety na Nový Zéland přináší společnost British Airways ! Zpáteční letenky z Barcelony do Aucklandu a příletem zpět do Prahy zakoupíte za 16.115 Kč !!!

Přiletět můžete taktéž do Mnichova nebo Vídně a dalších letišť za stejnou cenu ! Maximální pobyt je stanoven na 12 měsíců s odletem nejpozději 25.června. Př. dat 8. – 28. 5., 8.5. – 16.10., 8.5. – 23.10.

Změnu dat a počtu pasažérů upravíte v následujícím okně pomocí tlačítka “Upravit vyhledávání”

Letenky do Madridu / Barcelony

Nejlevnější letenky z Prahy zakoupíte přes prodejce Vueling.com, který nabízí přímé spojení s Barcelonou. Nejnižší ceny začínají na 55€. Do Barcelony můžete letět taktéž z Katowic nebo Budapešti s Wizzairem. Do Madridu pak z Budapešti nebo Krakova s Ryanairem.

Nový Zéland – víza

Pro vstup na území Nového Zéland nepotřebujete vízum, pokud Vaše cesta nepřesáhne 3 měsíce. Mějte prosím na paměti, že vstup je do tohoto pohádkového světa kontrolován přísněji a po cestovatelích je vyžadováno následující

 •  být v dobrém zdravotním stavu a být trestně bezúhonní,
 • ·mít cestovní pas platný ještě nejméně tři měsíce po dni odcestování z Nového Zélandu,
 • doložit, že mají k dispozici takové množství finančních prostředků, které jsou dostatečné k uhrazení nákladů spojených s pobytem (minimálně NZ$ 1.000 na každý měsíc pobytu na Novém Zélandu). Za patřičný doklad se považuje jedna z následujících forem: hotovost, cestovní šeky, kreditní karta s výpisem z bankovního účtu nebo potvrzení o převodu peněz do některé novozélandské banky,
 • předložit zaplacenou zpáteční letenku nebo letenku do země, do které jsou oprávněni vstoupit,
 • cestovat za účelem turismu nebo krátkodobého studia, tzn. že účelem pobytu je rekreace, návštěva přátel či rodiny nebo studium (kurz v délce maximálně tří měsíců).

Ubytování na Novém Zélandu

Nejlevnější nabídku ubytování najdete na této stránce Nový Zéland – hotely, kde je přehled všech hotelů se slevou 50% a více! Konkrétně levné ubytování v Aucklandu pořídíte jen za 885 Kč za noc pro 2 osoby.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Auckland{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 6

 • Sonjirk 23.1.2013, 07:49

  Také se mi nedaří vyhledat levnější letenky než 25000 v jiném termínu než 8-28.5. Nelez na pelikánovi někde najít kalendář levných letů?

 • Jakub 20.1.2013, 12:29

  Neni nad to kopírovat nabídky.. že mě to u vás ješt překvapuje – zlodějíčku

  • Dave 20.1.2013, 12:42

   Opravdu Vám to stojí za to ?… Myslíte si, že někoho zajímá, že jsem akci viděl na http://www.guialowcost.es/ a doplnil jsem jí o své informace k příletům do Prahy ? Nehledě na to, že ani nevím zda je tato stránka onou první ? Tipy jsou od čtenářů a díky těmto stránkám čtenáři jsou a podělí se o ně dále.

   Jasně, asi máte na mysli nějaký tuzemský web – ale nějak Vám nedošlo, kdo od koho co kopíruje 🙂

   Akce BCN – AKL – PRG se objevila zde jako první. Nemám zájem hanit ostatní weby, čtenost tohoto portálu mluví za vše. A asi i Vy svým způsobem cítíte potenciál této stránky, když se sem pravidelně vracíte.

  • Quest 20.1.2013, 18:38

   Jakube,
   uprime mne jako ctenare nezajima kdo s nabidkou prisel prvni. Pro mne je dulezite ze se o ni dozvim. Zda je to z tohoto webu ci jineho, ktery zatim neznam je mi fuk. Jasne je ze zdroj je vzdy jeden. Jsou-li informace od vas stejne kvalitni s takto pravidelnou cetnosti, budu rad navstevovat a sirit i vas web. Zdrava konkurence zvysuje kvalitu.

   Dave,
   dekuji za kvalitni praci zdejsi nabidky jsou oproti ostatnim webum co navstevuji naservirovany na zlatem podnose (doprava z prahy, terminy, ubytovani, auto) . Je to pro nas urcite cennejsi nez nabidky v originalnim jazyce. Web je prehledny (i kdyz prechod na novy design jsem zprvu oplakal) a nabidky caste. Je mi zahadou jak se k temto informacim tak rychle dostanete a uprimne receno bych velmi rad alespon trochu nahledl pod poklicku. Jen tak.

   Q.

 • Lenka 19.1.2013, 23:17

  Tento odkaz mě velmi zaujal, ale když na něj kliknu, nejlevnější letenky jsou za 32 016,00 Kč, což je celkem smutné… 🙁

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.