MEEEGA AKCE Letenky: New York / Filadelfie, USA – 4.561 Kč

, licence CC

Arrrghhh!

Tak to tu ještě nebylo ! Letenky do USA za 4.561 Kč ? Letenky na trase Ženeva – New York / Filadelfie – Benátky zakoupíte při bookování letenek na německé verzi stránek Alitalia a za současného použití promo kódu WKND15DE za cenu 184€ ! Cestovat lze od 1.září do 30.listopadu – trvání platnosti kupónu do konce týdne.

Jak do Ženevy? Nejsnadnější cesta vede přes Budapešť (BUD). Jízdenky z Prahy zakoupíte u Eurolines za 350 Kč nebo u Orangeways za cca 400 Kč. Odtud pak letecky s easyJetem do Ženevy – dle výběru termínů lze nakombinovat i let bez nutnosti s přespáním!

Jak z Benátek? Přímým letem z VCE do Prahy se společností AirOne nebo ze sousedícího letiště Treviso (TSF) s Wizzairem taktéž do Prahy.

Vízum: vzhledem k různým “podvodným webům” které nabízejí vyřízení vstupního víza s poplatkem, dávám odkaz na stránky zřízené vládou USA – tedy ESTA za 14$ na 2 roky – https://esta.cbp.dhs.gov/esta/

Ubytování v New Yorku je dostupné již za 1.192 Kč. Osobně Vám však z vlastní zkušenosti doporučuji tento kvalitní 3* hotel Best Western Plaza! Stojí 1.998 Kč pro 2 osoby/noc vč. snídaně. Stanici metra máte ani né minutku chůze od hotelu a na dolní Manhattan dojedete pohodlně s jedním přestupem do půl hodiny. U Central Parku jste za 5 minut jízdy metrem. Tak na co ještě čekáte ? Nakupte na Vánoce v USA !

Ubytování ve Filadelfii. Navštivte památku v podobě zvonu, který odbyl nezávislost ! Pro přesun mezi městy využijte autobusového dopravce Megabus.com prodávající jízdenky od 1$ !

Letenky New York / Filadelfie - Cestujlevne.com
Letenky New York / Filadelfie – Cestujlevne.com

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png|Filadelfie{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“New York City“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Jeden komentář k příspěvku

  • Host 25.8.2012, 13:24

    Ten zvon ve Philadelphii nic neodbýval, ale odbÍjel…

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.