MEGA Letenky z Prahy do Brazílie: Rio de Janeiro / Sao Paulo – 11.870 Kč

MEGA HIT
Socha Krista v Riu - Artyominc, licence CC

WAU ! Pro nejen pro cesty v období konce zimy, ale po celý rok 2013 můžete zahájit cestovatelskou sezonu pobytem v Jižní Americe. Extra levné multi-city letenky do Brazílie jsou dostupné již za 11.870 Kč s odletem z pražského letiště Václava Havla a návratem do německého Frankfurtu! Nic Vám nebrání užít si odpoledne s drinkem v ruce na nejznámější pláži Brazílie – Copacabana beach !

Letenky jsou dostupné na trase Praha – Rio de Janeiro – Frankfurt v období od ledna do 20.června a poté od 16.srpna do 13.prosince 2013. Všechny lety jsou operovány společností TAM airlines. Nejlevnější termíny zobrazují následující kalendáře:

  • Praha – Sao Paulo – Rio de Janeiro – Frankfurt za 11.870 Kč (únor – březen),
  • Praha – Rio de Janeiro – Frankfurt za 12.920 Kč (únor – březen),
  • Další termíny je nutné vyhledat manuálně přes vyhledávač. Cena je zpátečních letenek je 13.125 Kč. Klikněte na tento odkaz Hledat Rio de Janeiro a poté jen pomocí tlačítka upravit vyhledávání změníte datum, případně počet osob,
  • Letenky do Sao Paula za 13.050 Kč taktéž hledej pomocí vyhledávače,
  • Destinace můžete samozřejmě i nakombinovat – př. Praha – Sao Paulo + Rio de Janeiro – Frankfurt za 12.667 Kč ! (přejezd mezi Saem a Riem není v ceně, vzdálenost však činí pouhých 400 km.

S nákupem neváhejte, akce je platná do vyprodání kapacity, případně 19.února!

Jak z Frankfurtu ?

Nejlepším způsobem je zakoupit jízdenku u společnosti Student Agency, jejichž autobusy odjíždí přímo od terminálu frankfurtského letiště směřující nejen do Prahy. Jízdenka letiště – Praha stojí 1.500 Kč.

Vízum do Brazílie

Občané ČR stejně jako SK nepotřebují pro vstup do Brazílie vízum. Podmínkou je platný pas a zároveň doba pobytu nesmí překročit kontinuálně 90 dní.

Karneval v Riu 2013

Pokud se rozhodnete vyrazit v co nejkratším čase od zveřejnění této nabídky, ještě stihnete navštívit největší karneval na světě – KARNEVAL v Rio de Janeiru. Datum pořádání v roce 2013 je od 9. do 12. února.

Ubytování v Brazílii

Nejen v celé Brazílii, ale konkrétně taktéž v Sao Paulu nebo Rio de Janeiru zakoupíte noc v dvoulůžkovém pokoji za poměrně malou cenu – konkrétně od 700 Kč pro 2 osoby.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Rio de Janeiro{}1-default.png|Sao Paulo{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Rio de Janeiro“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.