Miami z Norimberku s Air France – 11.690 kč

Foto: Miami, USA - Kay Gaensler, flickr.com, licence CC

Cestovatelé mířící na východní pobřeží USA, konkrétně na Floridu mohou využít dnešní nabídky společnosti Air France pro odlety z Německa. Pokud se umíte rychle rozhodnout, můžete mít letenky např. z Norimberku do Miami jen za 452€ /11.690 Kč. Tato promo nabídka však platí pouze dnes.

 • Rezervuj na airfrance.de
 • Odlety je možné uskutečnit od 3.11. do 5.12.2013
 • Maximální pobyt 3 měsíce
 • Prodej letenek pouze dnes

Obdobnou akci mají taktéž nizozemské KLM, a to pro lety do Chicaga.

ESTA – povolení ke vstupu: Před cestou si nezapomeňte zažádat o povolení ke vstupu do USA. Dvouletá platnost Váš přijde na 14$ a vyřídíte si ji pohodlně z domova během pár minut na adrese esta.cbp.dhs.gov

Levné hotely

Vedle nabídky hotelů na Miami Beach, které nabízí ubytování pro dva od 1.170 Kč doporučuji taktéž porovnat nabídky mezi jednotlivými prodejci, kde lze občas vychytat zajímavé akce u méně známých, ale stále prověřených webů.

Soukromé auto si můžete půjčit s vyzvednutím i vrácením na letišti za sazbu 490 Kč/ den. Srovnejte si nabídky jednotlivých autopůjčoven.

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Miami Beach{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 3

 • Libor 31.7.2013, 13:11

  Jsem ze SZ čech, čímž mě neuvěřitelně vytáčí každá super akce z Katowic a Budapešti :D. Air Berlín mi potrdil přímý let za 19300 to už je srovnatelné za tu úsporu času.

  Ještě se dívám po NY začátkem roku. Nemáš zkušenosti s cestou Wroclav-Oslo (Ryan) a Oslo-NY (Norwei). Cena mi připadá zajímavá, okolo 350liber.

 • Libor 31.7.2013, 12:04

  škoda, sháním Miami od 25.10 do 8.11 na pevná data. Takže budu muset Air Berlín za 20tis. Ale tedyta cena luxusní

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.