Moskva z Prahy – 4.093 Kč

, licence CC

Foto: Dmitry Azovtsev / daphoto.info

Lety mezi Prahou a Moskvou bývají cenově na srovnatelné úrovni jako lety mezi Prahou a New Yorkem. Avšak v současné chvíli italský národní dopravce Alitalia nabízí letenky na této lince za 4.093 Kč s přestupem v italských městech nebo Paříži. Rozhodujete-li se zda vycestovat, doporučuji si pročíst cestopis z cest od Honzy.

 • Rezervujte na cestujlevne.com/letenky
 • Cestovní období: od 13.května do 30.června
 • Maximální doba pobytu: 12 měsíců
 • Př. termíny: 01.-05.červen, 25.06.-05.07. a jiné / využijte možnost vyhledat lety +/- 3 dny

Vízum do Ruské federace

Před Vaší cestou je nutné si vyřídit víza. Ačkoliv se velmi uvažuje o snížení požadavků k vystavení víz, vzhledem k plánovaným Olympijským hrám v Soči, platí současný stav. Podmínky najdete zde – Víza Rusko

Hotely v Moskvě

Nejlevnější ubytování v Moskvě zarezervujete od 1.000 Kč / 2 osoby. Doporučuji vždy překontrolovat polohu hotelu. Nabídku naleznete zde – hotely Moskva.

TIP: vyzkoušejte také akční nabídky hotelů.
[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Moskva{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 3

 • Jirka 3.7.2014, 20:29

  Omlouvám se, ale asi se nic nenašlo?

 • Jirka 2.7.2014, 12:45

  Ahoj pánové, chtěl bych vás poprosit o radu. Let do Moskvy v termínu 13.8. – 26. 8. Kombinace Praha, Vídeň. 26.8. pak pokračujeme do Lignana na soustředění autem. Počet osob 6.

  Děkuji za pomoc

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.