multicity letenky: Chile a Peru – 6.190 Kč

MEGA HIT
, licence CC

Aktuálně je k dispozici obrovské množství letenek na západní pobřeží Jižní Ameriky. Pokud Vám nebude vadit kombinace zemí Chile a Peru, můžete z Evropy letět jen za 242 € – 6.190 Kč.

Příklad rezervace
Příklad rezervace na Edreams ES

Letenky na trase Madrid – Santiago de Chile / Lima – Londýn zakoupíte díky dopravci TAM airlines na období od dubna do června. Letenky můžete rezervovat na těchto stránkách:

Jak rezervovat?

Na stránkách (je jedno kterých) zvolte možnost multicity letenek. Doporučuji zvolit Edreams, kde tuto volbu najdete pod názvem “Múltiples destinos” a vyberte routing s Vašimi daty – viz. výše vypsaný MAD – SCL / LIM – LHR.

V případě hledání na stránkách dopravce, bude routing poprvé opraven na MAD – SCL / SCL – LHR, jednoduše druhý segment znovu přepíšete na LIM – LHR. Dále bude nutné kliknout na Low fare calnedar, pro zobrazení nejlevnějších letů v daném týdnu.

Přejezd mezi městy

Letenky bohužel ze Santiaga do Limy stojí přes 400€, proto se nabízí pouze přejezd autobusy. Pokud máte s touto cestou zkušenosti nebo jiný tip, podělte se o něj prostřednictví komentáře nebo v naší diskuzi.

Víza nejsou potřeba

Jak do Chile tak do Peru nebudete potřebovat vstupní vízum. Platí však pravidlo, že nelze v zemi pobývat déle jak 90 dní.

Jak do Madridu

Přímo z Prahy můžete letět s jedním přestupem se společností Vueling. Jednosměrná letenka začíná na 78€. Případně se lze vydat z Budapešti se společností Wizzair.

Jak z Londýna

Zpět z Londýna Vás bude čekat přesun z letiště Heathrow na nějaké letiště (Gatwick, Stansted nebo Luton) pro přípoj do svého bydliště. Spojení s Londýnem poskytují naprosto všechna letiště a v příštím roce se k těmto přidá snad i letiště Ostrava.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Santiago de Chile{}3-default.png|Lima, Peru{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 4

 • Adam 16.3.2013, 20:00

  Dobrý den. Měl bych menší dotaz. Je možné tuto letenku zakoupit i z Peru nebo Euadoru do ČR? Předem díky za odpověď.

  • Dave 16.3.2013, 20:10

   Obávám se, že v opačném směru jste odkázán pouze na klasické tarify těchto společností, a to tedy na ceny za 1.000$ a více.

  • Honzik 7.10.2013, 10:14

   Zdravím, ja bych se chtěl zeptat, jelikož nevím jak to mají letecké společnosti, zda je možné využít a zaplatit tuto nabídku a zůstat v chile bez pokračování není nejakým způsobem sanováno, dík za odpověď.

  • Lukáš Horák 7.10.2013, 10:29

   Dobrý den, letenka je u standardní aerolinky, pokud přerušíte cestu nebo ji nenastoupíte, nic se neděje, ale všechny resp. následující lety Vám propadají. Určitě musíme zmínit, že nabídka již není aktuální.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.