Multicity letenky do Hong Kongu – 8.603 Kč

MEGA HIT
, licence CC

KLM a China Eastern Airlines nenabízejí výhodné tarify pouze na Taiwan – 8.418 Kč, ale také např. do Hong Kongu. V nabídce jsou letenky na trase Praha – Hong Kong – Londýn / Varšava za cenu od 8.418 Kč.

  • Rezervujte pomocí těchto odkazů:
  • Cestovní omezení: návrat nejpozději 22. června
  • Maximální pobyt: 1 měsíc
  • Prodejní omezení: do 20.března nebo vyprodání míst
  • Př. možných termínů: 18.března – 3.dubna, 8.-17.dubna, 16.-29.dubna, 1.-13.května, 14.-25.května, 1–12.června, 8.-19.června

Možný stopover v Šanghaji

Při zpáteční cestě máte možnost zvolit delší přestup (17 hodin) v Šanghaji, určitě stojí za zamyšlení šance k návštěvě Číny a opustit tak prostor letiště. Od 1.ledna 2013 lze až po 72 hodin vstoupit na území Číny bez nutnosti víza pokud v cestě pokračujete dále jako transitní cestující.

Přípoj z Londýna

Pokud Vám nevadí krkolomnější cesty, využijte varianty letem přes Londýn. Tedy alespoň pokud nemáte v plánu cestovat s odbaveným zavazadlem. Lowcost letenky z Londýna zakoupíte od cca 500 Kč do Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy, Budapešti atd. ! Prostě kamkoliv si zamanete.

Autobusem Varšava

Za cenu maximálně 400 Kč se přepravíte mezi Prahou a Varšavou. Využijete-li promo akcí společnosti Polskibus, může se Vám podařit chytit akční ceny a jet tak klidně za 6 Kč !

Víza do Hong Kongu

Česká republika má uzavřenou dohodu s Hong Kongem o bezvízovém styku. Při pobytu do 90 dní tak nepotřebujete nic víc, než platný cestovní doklad.

Hotely v Hong Kongu

Ubytování v tomto městě můžete zarezervovat online již za 483 Kč pro 2 osoby. Kvalitnější 3* hotely začínají s cenou na 870 Kč za dvoulůžkový pokoj.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“8″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Hong Kong{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Hong Kong“ caption=“Aktuální předpověď počasí Hong Kong“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.