Nairobi, Keňa z Milána – 8.849 Kč

Keňa
, licence CC

Foto: Martin K. / čtenář Cestujlevne.com

Dalším tarifem kdy dochází k nezapočítávání části ceny letenky je trasa do Keni. Konkrétně tak z Milána do Nairobi poletíte za 7.380 Kč 8.900 Kč a zpět s aerolinií Etihad airways v kooperaci s Alitalií. Můžete se tak vydat na pravné keňské Safari a mít nezapomenutelný zážitek.

Příklad rezervace Nairobi
Příklad rezervace Nairobi
  • Rezervace na edreams.es 286€ 341€, cestujlevne.com/letenky za 8.849 Kč, letuška.cz za 9.044 Kč
  • Cestovní období: duben – 30.června
  • Maximální pobyt: 3 měsíce
  • Prodej do: 7.dubna
  • Př. cest: 15.-29.04., 30.04.-11.05., 06.-20.05. a jiné

Jak do Milána?

Jednoduše, zpáteční letenky z Prahy do Milána na letiště Malpensa pořídíte běžně do 1.500 Kč se společností easyJet, případně vyzkoušejte kvalitu společnosti ČSA a využijte zdarma VIP salónku (platí i pro easyJet – ale jen na cestě tam).

Případně leťte na letiště Bergamo a přes hlavní železniční stanici se dopravíte na Malpensu za 15€ (5€ Terravision z Bergama, 10€ lístek na vlak na letiště). Na Bergamo poletíte s Wizzem z Prahy, Ryanairem z Brna, Bratislavy, Polska nebo Budapešti.

Víza lze vyřídit na letišti

Před odletem si můžete vyřídit vstupní vízum na Britské ambasádě v Praze nebo až na místě v Keni.

„Jednorázové vstupní vízum může být získáno též na všech leteckých, silničních, železničních a námořních, resp. jezerních hraničních přechodech do Keni. Poplatek činí 50,- USD, resp. 40,- EUR (doporučuje se mít připraven přesný obnos).

Vstup do země – letecky – přes mezinárodní letiště Jomo Kenyatta International Airport v Nairobi, které využívají větší evropské letecké společnosti, nebo přes Moi International Airport v Mombase.“ zdroj: mzv.cz
[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Nairobi{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.