Nantes, Francie – 1.436 Kč

, licence CC

Aerolinie Volotea nabízejí zajímavý tarif z Prahy do francouzského města Nantes. Cena za zpáteční letenku začíná na 1.436 Kč včetně všech poplatků. Kupujte zde. Létá se ve dny čtvrtek, neděle a uvedená cena je k dostání především v měsíci srpen. Kde časy letů jsou následující:

  • čtvrtek – Praha-Nantes 21:05 – 23:25, Nantes-Praha 18:45 – 20:40
  • neděle – Nantes-Praha 10:40 – 12:35, Praha-Nantes 13:00 – 15:20

Platbu proveďte debetní kartou Visa, v opačném případě je poplatek za celou rezervaci 10€. Což při koupi více letenek nehraje podstatnou roli.

Rozhodnete-li se vyrazit na cestu, doporučuji Vám mimo jiné navštívit muzeum Jules Verna (1828–1905). Kde můžete shlédnout nejen všechna jeho díla, ale také uvidíte krásné makety všech vynálezů, včetně ponorky z knih 20.000mil pod mořem a Tajuplný ostrov. Nantes disponuje opravdu nádhernými a udržovanými parky. Z pohledu na město z druhého břehu řeky Loiry si všimněte zajímavého ne-vodorovného uspořádání budov. Nantes sám za sebe mohu jen maximálně doporučit.

Pro fanoušky létání jen zmíním, že lety jsou operovány typem letounu B717 🙂

Ubytování seženete v průměru od 500 Kč na noc, doporučuji Vám však vyhledat hotel „Grand Hotel de Nantes“, který se nachází přímo v centru a cena za osobu je 760 Kč. Bookovat můžete i přes náš vyhledávač po pravé straně webu.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Nantes{}2-default.png“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.