New York, USA – 10.303 Kč

, licence CC

Pokud se chystáte na předvánoční nákupy do New Yorku, využijte tarif polských aerolinek LOT. Nabízejí přímý let z Varšavy do New Yorku za 10.303 Kč. Příkladem pobytu je odlet 4. a návrat 14. listopadu. Zabalte si pouze 2 trička a vezměte jinak prázdný kufr. Ceny v USA jsou více než skvělé a tak není problém naplnit 23kg kufr za 5-10 tisíc značkovým oblečením.

Do Varšavy jezdí přímí spoj z Prahy za pár korun autobus společnosti Polskibus, jízdenky zatím nejsou v prodeji, o začátku Vás budeme informovat. Ceny začínají na 6 Kč až po 400 Kč. Záleží jak moc s předstihem kupujete.

Za stejnou cenu 10.303 Kč se dá doletět i do Chicagapříklad zde.

Podmínky tarifu umožňují odlet od 16. září do 14. května 2013 s maximální délkou pobytu 3 měsíce a do vyprodání zásob.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}2-default.png“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.