New York, USA – 10.181 Kč

, licence CC

Děláte si každoročně starosti co pod vánoční stromek? Mám tu pro Vás elegantní řešení, zaleťte na předvánoční nákupy do Spojených států amerických a udělejte nejen svým blízkým radost. Polské aerolinky LOT nabízejí zlevněné tarify na cesty na východní pobřeží USA. Konkrétně New York a Chicago. Příklad cest:

Budete-li v NY, určitě Vám doporučuji navštívit Jersey Gardens, jedná se o největší outlet v okolí NYC. Značkové trika Hurley, Hollister, GAP atd. zde seženete již za $5. Jeansy Hollister za $15, spodní prádlo Victoria Secret i za $3.

Do Varšavy se pohodlně můžete dopravit nočním či denním spojem z Prahy za pár korun v předprodejích společnosti Polskibus.com Na palubě je k dispozici WiFi i 220V zástrčky.

Podmínky omezující tarif nařizují cestu uskutečnit mimo období letních prázdnin a to 15.května až 15.září 2012. Maximální délkou pobytu 3 měsíce.
[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}2-default.png|Chicago{}2-default.png“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.