New York z Prahy v dubnu – 7.650 Kč

MEGA HIT
, licence CC

Foto: Jan Kábrt / honzikkk.cz

Když se daří, tak se prostě daří. Další zajímavý tarif pro lety do Spojených států amerických je znovu k dispozici prostřednictvím dopravců Virgin atlantic a British airways. Letenky na trase Praha – New York – Edinburgh nebo Manchester zakoupíte za 7.650 Kč..

 • Rezervace na serverech Expedia (DE, US, UK) za 385$ př. rezervace
 • Odlet možný pouze v dubnu 2013
 • Maximální doba pobytu 12 měsíců
 • Prodej do 26.března

Jak z Anglie

Jako návrat lze zvolit i jiná města než výše dvě jmenované. Avšak z Edinburghu a Manchesteru je nejlepší doprava zpět do Prahy. Společnosti easyJet nebo Jet2 nabízí letenky na této trase od 700 Kč za osobu. Vybízí se taktéž možnost prodloužit si dovolenou o pobyt v těchto anglických městech.

Pokud nechcete letět až do Edinburghu či Manchesteru, vystupte na letišti v Londýně – jednoduše společnosti sdělíte, že nebudete pokračovat v cestě dále, např. že je Vám zle. Z Londýna pak můžete letět s lowcosty do celé Evropy.

ESTA – USA

Pro vstup na americký kontinent budete potřebovat buď vízum nebo elektronické povolení ke vstupu – ESTA. ESTU můžete získat pokud vlastníte biometrický pas, poté na stránkách americké vlády požádejte o vstup. Jakmile zaplatíte 14$ bude Vám povolení uděleno.

Akční letenka, akční ubytování !

Před cestou si nezapomeňte rezervovat vychytané ubytování ! Každý den aktualizované nabídky se slevou minimálně 50% po celé Americe naleznete zde USA hotely 50% off.

Pokud máte v plánu navštívit nejznámější památky New Yorku, podívejte se na slevy v podobě pasů – NY Passnebo NY City pass

Rezervujte pomocí uvedených odkazů, pokaždé tak podpoříte tento web ! Děkuji.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 3

 • Zuza 22.3.2013, 12:46

  Ano, mam na mysli tento let Prague (PRG) to London (LHR)
  British Airways 863
  Economy / Coach Class ( Q), Airbus A320
  Depart 2:00pm Arrive 3:05pm
  Duration: 2h 5m
  Layover: London (LHR) 1h 10m
  London (LHR) to Newark (EWR)
  Virgin Atlantic 1
  Economy / Coach Class ( O), Boeing 747-400
  Depart 4:15pm Arrive 7:05pm
  Duration: 7h 50m

  Prave jsem si nebyla jista, kdyz neni stejny dopravce do Londyna a z Londyna. Dekuji za info. 🙂

 • Zuza 22.3.2013, 12:15

  Dobry den,

  chtela bych se zeptat jestli je 1h 10m na prestup v Londyne do New Yorku dostacujici?

  Dekuji za odpoved.

  • Dave 22.3.2013, 12:25

   Pokud máte na mysli let Praha – Londýn – New York tak je celý přestup v režii dopravce. Tzn že i kdybyste náhodou let nestihli, přesune Vás na jiný let.
   Jinak ano, za 1 hodinu to stihnete.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.