NEW YORK: zpáteční letenky z Prahy po celý rok – 10.932 Kč

Finanční čtvrť Manhattan - New York / Daniele Pieroni, licence CC

Není lepší místo pro vánoční nákupy či novoroční výprodeje, než je New York. A právě sem si můžete levně zaletět se společností Air Berlin, která na celý rok nabízí zpáteční letenky z Prahy s jedním rychlým přestupem v Berlíně při ceně 10.932 Kč. V ceně nebude chybět ani zavazadlo k odbavení do 23 kg, které bohatě poslouží i náruživějším shopaholikům.

Lety jsou operovány na letiště JFK, které je pohodlně spojeno s Manhattan podzemní dráhou. Na metro se dostanete AirTrainem, kde na stanici Jamaica přesednete již na vámi preferovanou linku metra.

Před odletem si nezapomeňte vyřídit vstupní povolení na území USA zvané ESTA. On-line vyplníte a zaplatíte během 3 minut, potvrzení máte ihned.

Zpáteční letenky do New Yorku za 10.932 Kč
Zpáteční letenky do New Yorku za 10.932 Kč

Nákupy v New Yorku

Nákupům v New Yorku se detailně věnujeme v našem fóru, kde naleznete nejen tipy na obchodní centra, ale i příklady cen našich úlovků.

Další zajímavou debatou ve fóru je téma – co vidět v 5 dnech v NY.

Ubytování v New Yorku chytře i levně

Pokud tápete po rozumné lokalitě na přespání, doporučujeme Long Island City v Queensu a hotely Sleep InnBest Western Plaza či Ramada Long Island City. Pokud však nenacházíte ceny pod 2,5 tisíce za noc, poohlídněte se jinde. Snažte se však za každou cenu vyhnout Chinatownu (nekvalitní pokoje bez oken atd.).

 • Zkuste tedy štěstí na Airbnb

Alternativou je ubytování přes Airbnb, můžete tak využít nabídky volného pokoje u někoho doma nebo si pronajmout celý byt, loft či dům. Na první rezervaci budete mít slevu 640 Kč. Při dotazování na adresu pobytu v New Yorku při imigrační kontrole je Airbnb všeobecně známou a akceptovanou variantou ubytování v USA, proto se nemusíte ničeho obávat.

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 4

 • Lucie 1.9.2015, 01:34

  Ahoj. Nemas prosim tip na odlet na zacatku října a návrat leden/únor? Těsně jsem to prosvihla:(((( Chjo. Moc děkuji. Nejlevnější jsem našla za 15.

 • Erik 25.8.2015, 21:36

  Ahoj, lze prosim najit i opacnou moznost za vyhodnou cenu? NY – PRG? diky

 • Marek 25.8.2015, 21:01

  Ahoj, ten přestup 45 minut v Berlíně je v pohodě? Počkaj na mě? 🙂
  Díky

  • Dave 25.8.2015, 21:32

   Nepočkají, ale vše stihneš 🙂 Kdyby ne, dostaneš hotel a poletíš dalším spojem, nebo i tentýž den.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.