Nice, Francie: letenky na prodloužený víkend – 3.490 Kč

, licence CC

Foto: Ioan Sameli / wikipedia

Nová linka společnosti ČSA z Prahy mířící na slunné pláže francouzského pobřeží přímo vybízí k nákupu. Letenky mezi Prahou a Nice, městem na pobřeží Středozemního moře – neboli Azurového pobřeží, zakoupíte za 3.490 Kč na celé léto. V ceně jsou zahrnuty veškeré poplatky vč. zavazadla k odbavení o maximální hmotnosti 23kg.

  • Rezervujte na csa.cz/nice
  • Případně využijte kalendář pro květen – červenec
  • Cestovní období: květen – říjen téměř na každý den. Odlety v pátek v 17:35 a návraty v pondělí v 13:25 jsou jako stvořené pro prodloužený víkend
  • Minimální pobyt: 3 dny

Parkování na letišti se slevou? Využijte speciálního promo kódu pro naše čtenáře a zaparkujte u GOparking.cz, stačí vložit CLC001 jako promo kód a máte levnější sazby.

Členství v OK Plus? Za rezervaci na stránkách u ČSA získáte 1.000 mil jako bonus, rezervujte tak každou letenku zvlášť a vytěžte z toho co nejvíce. Registraci provedete zde, jako promo kód použijte číslo účtu kamaráda / partnera / kolegy nebo mé 68345924 🙂 Doporučující osoba pak získá bonus rovněž ve výši 1.000 mil. Za založení účtu obdržíte bonus 2.000 mil, což již činí celkově 4.000 mil. Jak s nimi vynaložit? Například za 5.000 mil si pořídíte vstup do VIP salónku na pražském letišti.

Hotely v Nice a autopůjčovny

Chcete-li projet pobřeží v okolí Nice, vypůjčte si osobní automobil. Vyzvednutí po příletu na letišti a odevzdání zpět taktéž na letišti Vám ulehčí pobyt. Ceny za 3 denní pronájem automobilu v nejnižší kategorii začínají na 1.806 Kč! Srovnejte nabídky autopůjčoven jedním kliknutím – máme srovnávač!

Ve městě Nice se naskýtá nespočet možností, kde složit hlavu. Nejlevnější hotely v Nice Vám nabídnou nocleh za 742 Kč pro 2. Výhodnou nabídku můžete taktéž potkat ve výprodeji – akční hotely.

! Před případným nákupem letenek, si zkontrolujte cenu ubytování. Víkendové pobyty v hotelu mohou vyjít na 4 tisíce, ale jiný víkend klidně na 7 tisíc. Zejména pokud jste časově flexibilní, doporučuji hledat nejnižší ceny vzájemně.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Nice, Francie{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.