Nízkonákladové zpáteční letenky s ČSA z Prahy do Bruselu, Milána, Říma, Paříže či Stockholmu od 1.346 Kč

Belgie Francie Itálie Švédsko
, licence CC

Národní dopravce počínaje dnešním dnem zavádí levné letenkové tarify pro zákazníky,pro které je rozhodující cena letenky. Nový tarifní balíček nese označení Lite, ten umožňuje si vzít na palubu jen příruční zavazadlo standardních rozměrů a hmotnosti. Zavazadlo k odbavení, výběr sedadla, občerstvení a další služby jsou zpoplatněny. Letenky v tarifu Lite prakticky kopírují trend většiny nízkonákladových dopravců, ti se snaží zákazníkům nabídnout co nejnižší cenu na úkor služeb, jež jsou v letence zahrnuty. ČSA si od zavedení nových tarifů slibují zvýšení konkurenceschopnosti a posunutí se na přední místa ve vyhledávačích letenek.

ČSA slibují linku na Island

ČSA také avizovaly spuštění prodeje na nových linkách do Lisabonu, Verony, Aarhusu či na Island. Dopravce zatím tarify do globálních distribučních systémů nenahrál. Stále sledujeme!

Lowcostově s ČSA

Chcete-li tedy podniknout levné i jednodenní výlety bez potřeby ubytování do nejznámějších evropských metropolí, využijte právě České aerolinie, u kterých budete mít výhodu ranních a večerních letů u frekventovaných destinací jako je Paříž, Brusel, Milán apod.

Letenky rezervujte skrze vyhledávač www.skyscanner.cz >>

Nejnižší ceny za zpáteční letenky dopravce nabízí na těchto trasách:

  • Praha – Brusel za 1.659 Kč
  • Praha – Milán za 1.665 Kč
  • Praha – Řím za 1.841 Kč
  • Praha – Paříž za 1.727 Kč
  • Praha – Stockholm za 1.346 Kč

Letenky aktuálně pořídíte nejlevněji přes řeckého prodejce Tripsta. Musíte se však obrnit trpělivostí, pokud dopravce učiní nějakou změnu. Během nákupu rovněž odmítáte všechny servisní služby spojené se správou letenky. Pokud byste tedy chtěli později dokoupit zavazadlo nebo přidat další služby, letenky raději kupujte přímo přes nás na letenky.cestujlevne.com, případně na webu ČSA.

Jak už bylo zmíněno, letenka zahrnuje přepravu příručního zavazadla do 55×45×25 cm a maximální hmotnosti 8 kg. Standardní odbavení u check-in přepážky je stále bez poplatku.

Článek vydal Lukáš Horák - cestujlevne.com.

Celkový počet komentářů: 9

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.