Norsko: Oslo z Wroclawi – 240 Kč

Norsko by Petr Šmerkl / Wikipedia, licence CC

Dnes jsme již jednou o Norsku mluvili, konkrétně pak v akci na letenky na Island. Báli jste se, že budou příliš drahé přípoje? Nebudou, stačí si jen pohlídat své termíny. Nyní jsou totiž k dispozici letenky z Wroclawi (WRO) do Osla (RYG) za 38 zlotých – 240 Kč. Cestovat můžete nejen v květnu, ale také červnu!

Wroclaw - Oslo za 38 zlotých
Příklad rezervace letenek OSLO
  • Rezervace na ryanair.com
  • Dostupné termíny:
    • WRO – RYG: 3, 8, 22, 24, 27, 31.května a 5, 7, 12, 19, 26.června
    • RYG – WRO: 1, 13, 20, 22, 27, 29.května a 3, 5, 10, 12, 19, 26.června
  • Místa mohou být brzy vyprodána

V ceně je zpáteční letenka vč. tax a poplatků a příruční kabinové zavazadlo o maximální hmotnosti 10kg a rozměrech 55 x 40 x 20 cm. V cestě můžete pokračovat dále, např. letenky do Pobaltí vycházejí taktéž na lidové ceny. Nebo využijte akčních letenek na Island za 3.100 Kč.

Doprava z letiště do Osla stojí téměř 1.000 Kč za zpáteční jízdenku (290 NOK). Více o letišti naleznete v odkazu – letiště Oslo Rygge.

Přečtěte si názor na Oslo od Honzy – cestopis z roku 2009

Jak do Wroclawi?

Wroclaw leží na hranicích ČR a Polska, z Prahy sem dojedete do 5 hodin a parkování není potřeba řešit, auto nechte na sídlišti v centru města,jen pár kroků od zastávky na autobus na letiště. Můžete však využít také přímé linky společnosti Polskibus, jízdenku zakoupíte v rozmezí 100 – 400 Kč.

Kempování v Norsku

Možná Vás může zajímat, že Norsko je zemí přívětivou ke všem přírodomilům. Stanovat můžete kdekoliv, musíte však dodržovat minimální vzdálenost 100 metrů od obydlených domů.

Necítíte se na kempování? Poté se poohlédněte po levném hostelu. Hotely bývají často drahé, šancí mohou být akční nabídky.

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Oslo, Norsko{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.