Norsko v červenci z Wroclawi – 472 Kč

Foto: Norsko by Petr Šmerkl, licence CC

K návštěvě letních fjordů lákají letenky nízkonákladové společnosti Ryanair. Zpáteční letenku z polské Wroclawi do Osla Rygge zakoupíte za 472 Kč včetně tax i poplatků. Letenky jsou dostupné v průběhu července v omezeném množství.

Letenky do Norska - 472 Kč
Letenky do Norska – 472 Kč
 • Rezervujte na ryanair.com/wro-ryg
 • Dostupné termíny:
  • tam – 8, 15, 17, 24, 29, 31.července
  • zpět – 10, 17, 19, 22, 24, 29, 31.července

Ceny jsou platné v době zveřejnění příspěvku. V ceně je zahrnuto kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 55 x 40 x 20 cm, váhový limit – 10 kg. Informace o letišti Oslo Rygge (RYG).

Do Wroclawi můžeme jet se společností Polskibus z Prahy nebo vlastním autem. Nejlevnější parkování (zadarmo) seženeme na veřejných parkovištích u sídliště. Jedno poklidnější je ihned naproti autobusovému nádraží, odkud pojedete na letiště Wroclaw. Jízdenky v tuto dobu se budou pohybovat okolo 1.000 Kč za páteční cestu.

Kde složit hlavu a jak se pohybovat po Norsku

Pokud nejste příznivci spaní pod širákem, počítejte s vyššími cenami za ubytování jak v hotelech, tak i hostelech. Částečně tento problém může vyřešit pronajatý automobil s vyzvednutím na letišti, i zde je nutné počítat s několika násobně vyššími cenami oproti jižněji položeným státům. Celkem zajímavou a cenově „dostupnou“ variantou může být neomezený letecký pass do Norska se společností Wideroe.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Oslo, Norsko{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 3

 • Dawo 18.6.2013, 15:10

  Ja se vrátil 12.6 z Norska letěl jsem s Ryanair za 500 tam i zpět,takže kdo může ať jede stojí to za to krásná země.

  • pinkys 18.6.2013, 15:41

   a jak jste řešil ubytování ? Hotel, či pod širákem ?

  • Dawo 19.6.2013, 04:50

   ubytování je velice drahé,takže jsme to řešili spaním pod širákem po Norsku jsme stopovali někteří lidé vás u sebe velice rádi nechají přespat 🙂

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.