Nová linka Vuelingu: Praha – Řím – 1.206 Kč

Doporučujeme
Itálie
Koláž fotografií z Wikimedia, licence CC

Od dubna příštího roku se můžeme těšit na přidání další přímé linky z Prahy do Říma, spoj zavádí španělský Vueling, který již několik let spojuje Prahu s Barcelonou.

Nejlevnější zpáteční letenky lze zakoupit od května až do konce října za 46,73 € / 1.206 Kč (podle návodu níže), termínů je spousta, jak můžete vidět v níže uvedeném náhledu.

 • Rezervace letenky Vueling
 • Cestovní období: duben-říjen

Vueling má v ceně letenky palubní zavazadlo max. Rozměrů 50×40×20 cm a hmotnosti do 10 kg. Zavazadlo k odbavení do 23 kg je za příplatek 15 € v jednom směru. Letenky je možné zaplatit jak platební kartou, tak přes PayPal.

Letenky do Říma

Z letiště Fiumicino do centra pojedeme přímým autobusem. Zpáteční jízdenky při zakoupení online vycházejí na 8€ / 205 Kč. Ačkoliv se jízdenky kupují na konkrétní čas, v případě zpoždění letu máte nárok na bezplatnou jízdu následujícím spojem.

Ubytování v Římě

Hotely v Římě dle požadavků naleznete na největším portálu booking.com, případně sledujte akce a slevy  na ubytovací kapacity v Římě. Pokud dáváte přednost levnějším hostelům, kompletní nabídku naleznete zde.
[google-map-v3 width=“480″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Fiumicino Airport, Italy{}bomber-2.png|Rome, Italy{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Lukáš Horák - cestujlevne.com.

Celkový počet komentářů: 5

 • Martina 24.11.2013, 19:39

  Koukám, že letenky za akční ceny jim moc dlouho nevydržely. Nejlevněji se dá zpáteční letenka pořídit za 80 euro. Joo, kdo zaváhá, neletí 🙂

  • Lukáš Horák 24.11.2013, 19:41

   Bohužel, už je to tak! Nevěste hlavu, třeba bude nějaká akce na rozjezd té linky, jen sledujte náš web.

  • Martina 26.11.2013, 08:31

   Určitě budu sledovat, Římu na jaře se nevzdám 🙂

 • Verča 22.11.2013, 12:01

  Ahoj, ta cena je konečná, nebo se ještě doplácí nějaké poplatky? Jsem tu nová, tak se omlouvám za blbou otázku… 😀

  • Lukáš Horák 22.11.2013, 12:17

   Ahoj Verčo, není se zač omlouvat, cena je konečná, pokud nechceš konkrétní sedadlo v letadle nebo kufr do podpalubí.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.