Nově: zpáteční letenky z Prahy do Basileje – 1.848 Kč

Švýcarsko
Basilejská architektura - János Korom Dr., licence CC

Nedávno jsme vás jako jediní informovali o nové lince společnosti easyJet z Prahy do švýcarské Basileje. Dnešním dnem došlo k nahrání cen do systému a je možné tyto letenky rezervovat. Vzhledem k zahájení prodeje jsou ceny téměř ve všech termínech totožné a začínají na 1.848 Kč plus povinný poplatek 400 Kč za celou rezervaci (rozpočítá se mezi cestující).

Lety jsou operovány každou středu, pátek a neděli s odletem a příletem v poledne. Rotace jsou ideální k prodlouženému víkendu, včetně adventu. Dva dny vám na návštěvu Basileje budou bohatě stačit.

  • Praha – Basilej od 1.848 Kč rezervuj na easyjet.com
  • + poplatek 400 Kč za rezervaci

Nezapomeňte, že Švýcarsko je celkem finančně náročná destinace a pobyt v hotelu pořídíte od 2 tisíc za noc, počítejte spíše s 2.500 Kč za noc. V ceně hotelu je vždy jízdenka na MHD po dobu pobytu. Osobně mohu doporučit tento 3* hotel Alfa se snídaní rezervovaný při ceně 2.598 Kč za pokoj.

Celkově se dá odhadnout předpokládaný náklad na 6 – 7 tisíc za víkend a osobu.

Letenky do Basileje s easyjetem pro 1 osobu
Letenky do Basileje s easyjetem pro 1 osobu
Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

  • Davi 7.7.2015, 22:23

    Hezky den,
    souhlasim s diskutujicim „Jurou“. V Basileji jsem skoro 2 roky zil a tak to tam docela znam. Nejrozumnejsi je si ubytovani rezervovat v Francii a nebo Nmecku (jsou doslova za rohem). I lide s kterymi jsem pracoval tak velice casto dojizdeli z Mulhouse nebo z jinych blizsch vzdalenejsich koncin v FR an DE.

  • Jura 7.7.2015, 13:15

    F1 u letiste na francouzské straně.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.