Oslo, Norsko – 272 Kč

Norsko
, licence CC

Ano, vidíte dobře. Zpáteční letenka vč. všech poplatků z polských Katovic do norského Sandefjordu může být Vaše za 272 Kč – Wizzair! Letiště se nachází cca 100km od hlavního města Norska. Mezi Oslem a letiště je zavedena přímá autobusová linka. Cena za zpáteční jízdné bohužel několika násobně přesahuje cenu letenky, stojí totiž 995 Kč!

Pokud Vás ale ani tato cena neodradí a rozhodnete se vyrazit na toto letiště tak za uvedenou cenu můžete letět z Katovic v těchto dnech: 13., 18. a 26. července a zpět v těchto dnech: 19., 25., 26. a 27.července.

Další cenovou překážkou této skvělé nabídky je bohužel ubytování. V centru Osla začíná cena dvojlůžkového pokoje na 1.630 Kč.

Další a možná tou nejlepší možností je vzít si s sebou alumatku a spacák. Kempování je totiž v Norsku prakticky neomezené. Jedinou podmínkou je, že si nesmíte rozdělat tábořiště méně jak 100 m od obydlí. Vyrazit tak na několika denní trek v červenci do okolí Sandefjordu Vás nemusí zrujnovat.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Oslo, Norsko{}1-default.png|Sandefjord Torpf{}airport.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Sandefjord, Norway“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 3

 • Vojta Dostál 24.5.2012, 22:06

  272 Kč platí, ale zřejmě tam jsou ještě nějaké – celkem vysoké – poplatky za odbavení zavazadla a za provedení platby. Nebo se mýlím?
   

  • cestujlevne 24.5.2012, 22:28

   Vojto na této stránce najdeš vždy konečné ceny. Je pravda, že zavazadlo není zahrnuto, ale jinak je 272 Kč cena, za kterou můžeš letět.

   Ve skutečnosti stojí letenky 52 Kč, ale díky poplatku za platbu převodem / kartou se cena navýší na oněch 272 Kč. Je nutné zvolit platbu převodem a vybrat si měnu v CZK.  Případně, že vlastníš zahraniční účet, vyjde tě letenka ještě levněji. Ale takových lidí je málo, proto zde uvádíme ceny dosažitelné pro drtivou většinu cestovatelů.

   Cena zavazadla stojí 650 Kč za let, tedy 1.300 Kč za zpáteční let. Výhodou je maximální hmotnost 32kg, která bohatí stačí pro celou partu, tak není problém se domluvit a vzít jen jeden kufr. Co se týče letů na pár dní, předpokládáme, že je lze podniknout pouze s kabinovým zavazadlem. Jako větší problém vidím dopravu do Katovic, jelikož jsem ze západu tak doprava do Katovic vyjde mnohem dráž než letenka s odbaveným zavazadlem dohromady 🙁

  • Vojta Dostál 24.5.2012, 23:35

    Díky za informace! Moc jsi mi pomohl. Jinak chválím tuhle skvělou stránku, sleduju nyní dennodenně 🙂

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.