Oslo, Norsko z Wroclawi (červen) – 360 Kč

Foto: Norsko by Petr Šmerkl / Wikipedia, licence CC

Výlet na norské fjordy láká nejednoho z nás. Současná nabídka cenově dostupných letenek tak přímo vybízí k toulkám norskou přírodou. Zpáteční letenky z Wroclawi (WRO) na letiště Oslo Rygge (RYG) zakoupíte v měsíci červnu za 360 Kč. Letenky na červenec vychází na 730 Kč, v srpnu pak 980 Kč.

Chcete vidět z Norska maximum? Využijte dvou týdenního leteckého passu společnosti Wideroe a létejte neomezeně po Norsku již od 9.480 Kč. Letecký pass Norsko >>

Ryanair: Wroclaw - Oslo
Oslo Rygge – 360 Kč
  • Rezervace letenek na ryanair.com
  • Dostupné letenky za 180 Kč
    • tam: 3, 5, 7, 10, 12, 14, 19, 21, 26.červen
    • zpět: 3, 5, 7, 10, 12, 14, 17, 19, 26.červen

Ceny jsou platné v době zveřejnění příspěvku. V ceně je zahrnuto kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 55 x 40 x 20 cm, váhový limit – 10 kg.

Do Wroclawi můžeme jet se společností Polskibus z Prahy nebo vlastním autem. Nejlevnější parkování (zadarmo) seženeme na veřejných parkovištích u sídliště. Jedno poklidnější je ihned naproti autobusovému nádraží, odkud pojedete na letiště Wroclaw.

Letenky máme, co k tomu?

Pokud nejste příznivci spaní pod širákem, počítejte s vyššími cenami za ubytování jak v hotelech, tak i hostelech. Částečně tento problém může vyřešit pronajatý automobil s vyzvednutím na letišti, i zde je nutné počítat s několika násobně vyššími cenami oproti jižním státům. Výsledek za to rozhodně stojí, zejména využijete-li letenek až na severní část Norska se společností Wideroe.

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Rygge letiště{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.