Paříž v září nebo říjnu z Bratislavy od 643 Kč

Francie
, licence CC

Aktuálně zlevněné letenky společnosti Ryanair z Bratislavy do Paříže nám umožní cesty na začátku podzimu již za 23,80 € / 643 Kč. Termínů je zatím dostatek, je ale pravděpodobné, že ty nejlevnější budou brzy vyprodány. I přesto ale nejvyšší cena na brzké podzimní termíny nepřesáhne ani 900 Kč za zpáteční letenku. Jedná se o zdaleka nejnižší ceny z celé střední Evropy.

 • Bratislava – Paříž (Beauvais) od 23,80 € / 643 Kč rezervuj >>
 • Cestovní období září až říjen 2016
 • Nejnižší ceny platí do vyprodání míst

V ceně máme zahrnutá dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm.

Screenshot letenky z Bratislavy do Paříže
Screenshot letenky z Bratislavy do Paříže

Z letiště Beauvais

Beauvais je ze všech tří hlavních pařížských letišť centru nejvzdálenější, cesta ale není nijak složitá. Z letiště odjíždí zhruba každých 20 minut autobusy ke stanici metra „Porte Maillot“, která se nachází něco málo přes jeden kilometr od Vítězného oblouku. Cesta zabere 75 minut a zpáteční jízdenka stojí 29 € při rezervaci online

Ubytování

Pro ubytování v Paříži příliš nedoporučuji vybírat hotely mimo centrum, cenové rozdíly nejsou tak velké a cesta z okraje města do centra může být otravná. Běžný 3* hotel poblíž centra města pořídíme od 1.150 Kč na noc nebo můžeme využít alternativy v podobě o něco málo levnějšího airbnb.

Článek vydal Kryštof.

Celkový počet komentářů: 3

 • Martin 15.8.2016, 11:04

  Zdravim..jen bych mel dotaz-zajistujeme pro kamarada s manzelkou vylet do parize(letiste CDG) v terminu od 24.-29.9….letenky uz mame koupene ale chci pro ne zajistit i transfery z i na letiste a pak i pripadne karty na metro apod…muzete mi nejak poradit jak a kde tyto veci zajistit dopredu, jelikoz jejich jazykova vybavenost je temer nulova, tak bych chtel at vse maji v predstihu..diky za info..

 • Danny 12.8.2016, 11:56

  letenka 643,- + transfer z letiště 784,- = 1427,- . Není už lepší si koupit letenku s Transavii na ORLY například z Prahy, odkuď se to dá bezproblémově kdykoliv sehnat za cenu 50-60€ ?
  Ale cena za letenku je to super, jenom to letiště s Paříží má společné maximálně tak jméno 😀 . Vyjde rychleji se dostat od toho letiště k moři, než do centra Paříže 😀

  • Dave 12.8.2016, 15:03

   Určitě je, pokud jsi z Prahy 🙂 Brno / Bratislava lepší tady.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.