Phuket, Thajsko – 13.043 Kč

Thajsko
, licence CC

Další velmi zajímavou nabídkou s odletem z Prahy v podání švýcarských aerolinek SWISS je Phuket. Tato thajská plážová destinace je dostupná za cenu 13.043 Kč. Letět můžete například 10.-22.listopadu. Tedy na začínající sezónní období. V ceně letenky máte samozřejmě i odbavené zavazadlo o maximální hmotnosti 20 kg.

Výhodou je opravdu levné ubytování i strava! Oběd seženete v průměru od 20 Kč, a ubytovat se můžete ve skromnějších hotelech od 150 Kč.

Konkrétně ubytování v Phuketu začíná na 243 Kč za dvoulůžkový pokoj. Pomocí mapky v prohlížeči můžete najít plážové destinace.

Z Phuketu se za cca 300 Kč na osobu dopravíte na známý ostrov Ko Phi Phi, kde se natáčel film s Leonardo di Capriem – Pláž. Rozhodně návštěvu tohoto ostrůvku doporučuji, ale ne na více než 3 dny.

Vízum obdržíte zdarma na letišti v Phuketu. Cesta však nesmí být delší než 30 dní.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Phuket{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Phuket, Thailand“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

 

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.