Podmínky užívání tohoto webu

Prosím, berte na vědomí, že portál Cestujlevne.com figuruje na československé scéně jako cestovatelský portál, který přináší manuálně vyhledané tipy pro Vaše cesty. Jelikož se nejedná o automatizovaný systém, není zde záruka platnosti aktuální ceny, a to ani v rámci tarifních podmínek u jednotlivých příspěvků.

Chcete-li kontaktovat provozovatele tohoto portálu, využijte kontaktní formulář.

Použitím této stránky souhlasíte s následujícími podmínkami

Stránky Cestujlevne.com figurují jako informační portál, kde naleznete cestovatelské tipy, které jsou subjektivně vybírané autorem daného příspěvku. Provozovatel, potažmo vydavatel, tohoto portálu je affiliate partnerem leteckých společností, stejně tak jako hotelových řetězců či jejich distributorů a dalších subjektů z cestovního ruchu.

Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem jednotlivých produktů a služeb a v žádném případě nenese žádnou zodpovědnost v případě uzavření obchodu mezi čtenářem portálu Cestujlevne.com a leteckými společnostmi, potažmo agenturami prodávající letenky v globálních rezervačních systémech a dalších subjektů z cestovatelského ruchu.

Jednotlivé ceny uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře / zájemce. Provozovatel vynakládá veškeré úsilí, aby ceny udržel v platnosti po nezbytně dlouhou dobu a stejně tak doplnil aktuální informace k dění daného příspěvku. Prosím, berte na vědomí, že příspěvky starší 48 hodin jsou automaticky považovány za neaktuální.

Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech.

Provozovatel portálu nijak neposkytuje kontaktní údaje třetím stranám.

Komentáře 

Vkládání komentářů k jednotlivým příspěvkům je umožněno všem čtenářům portálu Cestujlevne.com

Berte však na vědomí, že některé komentáře musejí být schváleny administrátorem před jejich zveřejněním. Komentáře musí být vedené v rámci morálních zásad a v žádném případě nesmí porušovat Zákon ČR.

Jméno – jméno u příspěvku zvolte libovolně. Doporučuji volit přezdívku či pouze křestní jméno. Komentáře nesoucí v položce „jméno“ název komerčních společností nemusejí být schválené.

E-mail – při psaní komentáře prosím uvádějte pravý email, daný email slouží k rozpoznání schválených diskutérů a předejdete tak případnému čekání komentáře na schválení. Emaily nejsou a nebudou nikde zveřejňovány. Emaily nejsou poskytovány třetím stranám.

Avatar – náš portál umožňuje mít personifikovaný avatar / ikonku / obrázek u komentáře. Pro zobrazení vlastního avataru postačí registrace emailové adresy v globálním systému http://cs.gravatar.com/

Obsah komentáře – při psaní komentářů dodržujte, prosím, zásady morálního chování. Příspěvky psané za účelem reklamy nebudou schváleny, stejně tak příspěvky s urážlivým obsahem. Dodržujte zásad maximálně 1 odkazu mimo portál Cestujlevne.com

Textový a grafický obsah

Veškerý obsah tohoto portálu je chráněn autorským právem. Texty uvedené na tomto webu není možné šířit bez písemného svolení autora. Obrázky jsou čerpány v rámci volně šiřitelného obsahu, daný grafický obsah je vždy doplněn o odkaz a jméno autora.

Prosím, berte na vědomí, že některé obrázky podléhají autorským právům, které nejsou dostupné pro volné šíření. Chcete-li převzít daný obrázek, doporučuji nejprve zkontaktovat provozovatele tohoto portálu, případně autora samotného.

Affiliate partneři

Většina našich tipů směřuje na naše affiliate partnery. Toto partnerství dovoluje provozovateli tohoto portálu získávat finanční příjem z každého uzavřeného obchodu, vedoucího z našeho portálu.

Naším cílem není směřovat čtenáře na dražší nabídky, neboť by toto bylo v rozporu s ideou tohoto portálu. Provize bývají často fixní, a tedy nezávislé na velikosti objemu transakce.

Rezervací díky tipům z tohoto portálu můžete ušetřit nemalé množství financí, vzpomeňte si na nás i příště. Stejně tak budeme rádi, když se o obsah našich stránek podělíte i s Vašimi známými.

[kkstarratings]

Zeptejte se

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku