Podzimní Sardinie z Bratislavy – 775 Kč

Bastioni Marco Polo - Alghero by Michele Vascellari, licence CC

Mnozí z vás určitě strávili na Sardinii dovolenou u moře, ale co takhle poznat krásy tohoto ostrova mimo letní sezónu, kdy ceny ubytování a další služeb klesají na minimum, nebudete se tak muset příliš omezovat v plánování délky pobytu.

Pokud budete trávit čas v Algheru, určitě nezapomeňte na úžasné Neptunovy jeskyně, ke kterým se dostanete po Kozích schodech nebo lodí z přístavu v Algheru. Za zmínku stojí, že i v listopadu se průměrné teploty pohybují kolem 20° C.

Letenky do Alghera
Bratislava – Alghero

K podzimní návštěvě Středozemí vás určitě navnadí nabídka dopravce Ryanair, který nyní ve svém rezervačním systému nabízí zpáteční letenky za cenu 30 €, resp. 775 Kč.

Rezervuj letenku na ryanair.com

Termíny za 14,99 € ve směru:

  • Bratislava – Alghero: 14, 17, 21, 24, 28. listopad
  • Alghero – Bratislava: 14, 17, 24. listopad, 8. prosinec 19,99 €

V ceně letenky je příruční zavazadlo, které nesmí přesáhnout rozměry 55 x 40 x 20 cm a hmotnost 10 kg.

– Z letiště Alghero-Fertilia se dostanete do centra Alghera autobusem za 1 €. Lístky k prodeji v automatu v hale po příletu.

Na Sardinii

K prozkoumávání ostrova se jistě bude hodit pronájem automobilu. Ceny pronájmů jsou v mimosezónním období dostupnější, nejlevnější výpůjčka auta na 7 dní vás podle našeho srovnávače vyjde na 3.690 Kč.

V listopadu jistě není ani problém s nalezením levného ubytování v Algheru. Doporučujeme také pronájem osvědčených apartmánů od Palau Barca.

[google-map-v3 width=“480″ height=“250″ zoom=“5″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Fertilia Airport, Sardegna{}airport.png|Alghero, Sardegna{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Lukáš Horák - cestujlevne.com.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.