Do Porta s odletem z Norimberku – 1.029 Kč

Portugalsko
, licence CC

Projít se či posedět u dobrého vína na nábřeží řeky Douro můžete při víkendovém pobytu v Portu. Toto portugalské město nabízí samozřejmě mnohem více. Vydat se můžete taktéž k Atlantiku, který v tuto dobu přeje především nadšencům surfingu – na klasické koupání to však již nebude.

Zpáteční letenky za 40€ / 1.029 Kč potěší především západočechy, neboť do Norimberku to mají co by kamenem dohodili. Avšak ani cesta z Prahy na letiště netrvá déle jak 3 hodiny. Na letišti v Norimberku zaparkujete za 39€ na 8 dní. Přehled cen najdete zde – parkování v Německu.

Letenky Porto
opo

Dostupné termíny:

  • tam: 5, 9, 12, 16, 19, 23, 26.listopad
  • zpět: 9, 12, 16, 19, 23, 26, 30.listopad

Společnost Ryanair dovoluje zdarma přepravovat příruční zavazadla o hmotnosti 10 kg a maximální velikosti 55x40x20 cm.

Pokud nechcete utrácet za parkování zvolte autobusovou dopravu. Z Prahy jezdí dopravci jako Flixbus či DB.

Levné hotely od 386 Kč

Skvělou zprávou pro všechny nízkorozpočtové cestovatele je fakt, že ubytování v Portu není vůbec drahé! Ba co víc, je velmi levné. Nejlevnější dvoulůžkový pokoj můžete rezervovat již za 386 Kč. Kompletní nabídku hotelů v Portu naleznete zde.

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Porto{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.