Letenky z Prahy na Maledivy, srpen/září – 13.300 Kč

Maledivy
Foto: Maledivy - Pascal Bovet, flickr.com, licence CC

Hledáte-li exotickou dovolenou na závěr letošních prázdnin, můžete využít aktuálního doprodeje posledních volných míst na letech společnosti Condor. Za zpáteční letenky na trase Praha – Maledivy zaplatíte pouze 13.300 Kč, uvedená cena však platí pouze pro několik termínů v průběhu srpna a září. V ceně je standardní zavazadlo o hmotnosti 23 kg a přestupuje se ve Frankfurtu.

Letenky z Prahy na Maledivy
maledivy

Levné ubytování na ostrovech v Indickém oceánu s přehledem naleznete na stránkách společnosti Booking.com, jelikož se jedná o poměrně informačně nedostupnou destinaci, dovolím si sestavit kompletní itinerář, a to nejen letenka + hotel, ale taktéž poradím jak se levně přepravit mezi ostrovy.

Z letiště na ostrov Maafushi

Letiště je umístěné na samotném ostrůvku, proto je nutné započít cestu krátkým převozem. Cesta loďkou z letiště na hlavní ostrov Malediv – Male, trvá přibližně 10 minut a cena za jednu osobu činí 1$ – 20 Kč. V Male máte na výběr. Buďto přečkat alespoň jednu noc a prohlédnout si i tento ostrov nebo se rovnou přesunout na druhou stranu ostrova, odkud odjíždí transfery na okolní ostrůvky. Osobně doporučuji přespat jednu noc na Male před zpáteční cestou. Ubytování na Male pro 2 osoby začíná na 800 Kč.

Mezi odlehlými stranami ostrova se dostanete taxíkem, cena se pohybuje od 2 do 5$. Následně již zbývá zaplatit 2,5$ za trajekt z Male na Maafushi, který odjíždí každý den mimo pátek v 10:00 a 14:30.

3* hotel na 11 nocí od 12.300 Kč

Cestu na ostrov Maafushi jsem popsal především proto, že na tomto ostrově naleznete cenově přijatelnou nabídku ubytování. Rozhodnete-li se strávit celý pobyt na tomto ostrově, nejnižší cena za kterou zde můžete pobýt je 12.300 Kč pro 2 osoby. Cena zahrnuje všechny taxy a poplatky, stejně tak jako každodenní snídani. Hotely na Maafushi v termínu 25.8.-5.9. zde. Změnu termínů provedete jednoduše v přilehlém formuláři.

Suma sumárum za jednu osobu zaplatíte 13.300 + 160 + 6.150 = 19.610 Kč

[google-map-v3 width=“480″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Male, Maledivy{}3-default.png|Maafushi{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 4

  • Aja 13.8.2013, 22:23

    Kolik v hotelu stojí cca večeře ? A taky kolik cca stojí nealko?

  • LM 12.8.2013, 08:50

    Vizum nepotrebujes, zikas ho az po priletu pri kontrole pasu. Melo stat 10USD, ale nic jsme letos neplatili. Plati 30 dni, pokud chces prodlouzit, je to zas jen otazka dalsich asi 10USD.

  • Dana 11.8.2013, 23:05

    Nevíte jak je to s vízovou povinností? Kde se dá vízum získat?

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.