Prázdniny v Provence aneb letenky do Marseille za 270 Kč

Francie
, licence CC

Vlastníte–li členství Supervolotea nebo to máte stejně daleko na letiště v Praze jako ve Vídni a rádi byste si naplánovali letní dovolenou u břehů Francouzské riviéry, máme pro vás tip. Letenky v trasování Praha–Marseille–Vídeň jsou k dostání na velké množství nejen prázdninových termínů (červenec, srpen) za 10 €. K této ceně je nutné členství Supervolotea za 50 €, které platí pro vás a všechny spolucestující. Rozhodnete–li se pro nákup bez členství a letíte–li ve dvou, letenky+členství vás vyjdou na 70 €, tedy 35 € na osobu a to je 950 Kč.

Zároveň je dost možné, že se v průběhu roku objeví nové akční ceny i na trasu Marseille–Praha nebo Vídeň–Marseille a vy si tak dokoupíte lety na klasické zpáteční cesty.

  • Praha–Marseille–Vídeň za 10 € / 270 Kč rezervuj >>
  • Zvolte možnost „Multi–city“
  • Cestovní období: duben–září (mimo června) 2017

V ceně jsou dvě zavazadla o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a 35 x 20 x 20 cm.

Při rezervování ubytování doporučujeme vybírat varianty s bezplatným zrušením cesty, neboť Volotea může ještě upravovat svůj letový řád a hýbat s lety. V březnu by mělo být na 99% jasno. Hotely v destinaci Cote d‘ Azur a Provence.

Na místě si již půjčte auto nebo cestujte autobusy, vlaky či spolujízdou. Variant je mnoho.

Letenky z Prahy do Marseille, zpět do Vídně
Letenky z Prahy do Marseille, zpět do Vídně
Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

  • Alena 1.1.2017, 08:55

    Díky moc za tip! V minulé akci koupeno PRG-MRS za 1 EUR, nyní MRS-VIE za 30 EUR bez členství…za mě naprostá spokojenost.

  • Sali 29.12.2016, 19:20

    Nějakou další zajímavou multi city kombinaci i s případným přeletem s jinou společností nikdo nenašel? Mě tady zatím nic moc nevychází.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.