Předvánoční pohoda v Lisabonu z Berlína od 1.337 Kč

Portugalsko
, licence CC

Pro cesty do nepříliš dobře dostupného Lisabonu můžeme využít akčních letenek společnosti easyJet z Berlína na vybrané listopadové a prosincové termíny. Například ke konci listopadu můžeme dosáhnout při malém Travel-hacku na cenu 1.337 Kč. Na mnoho termínu během celé zimy se ceny drží pod 1.800 Kč, což je stále o více než polovinu méně než u letů z Prahy.

  • Berlín – Lisabon od 1.337 Kč rezervuj na easyJet >>
  • Cestovní období listopad 2016 až únor 2017
  • Nejnižší ceny platí do vyprodání míst

Jak na nejlevnější letenku u easyJetu

  • 1) Zvolíme počet cestujících a vyhledáme letenky ze Švýcarska kamkoliv, například Ženeva – Vídeň na náhodná data. Vybereme lety a klikneme na tlačítko „+ Přidat další lety“
  • 2) Navolíme naši požadovanou letenku z Berlína, například Berlín – Lisabon na 17. – 24. listopadu
  • 3) Vybrané lety přidáme a v přehledu nákupu zrušíme původní letenky Ženeva – Vídeň. Navíc nad souhrnem přepneme na české koruny a je hotovo!
  • V našem případě bude úspora při cestě 2 osob necelých 200 Kč, což sice není mnoho, ale celý proces zabere sotva 5 minut.
Letenka pro 2 osoby po použití hacku
Letenka pro 2 osoby po použití hacku

Ubytování

Lisabon patří v západoevropském měřítku spíše k levnějším destinacím. Jednodušší hotely zde můžeme pořídit už od 550 Kč na noc, lepší hotely jsou pak na standardní úrovni od 1.100 Kč na noc za dvoulůžkový pokoj. Rezervovat můžeme například na booking.com.

I v Lisabonu můžeme zkusit bydlet u místních přes portál airbnb.

Na letiště Berlín-Schönefeld

Z Prahy nebo Ústí nad Labem nás přímo na letiště dovezou autobusy Regiojet nebo Flixbus. Vzhledem k pozdnímu večernímu příletu z La Palmy můžeme využít i cestu autem. V okolních obytných čtvrtích se dá parkovat běžně zdarma.

Článek vydal Kryštof.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.