Přímé lety na azorský ostrov São Miguel z Frankfurtu – 4.090 Kč

Azory Portugalsko
Čajové plantáže v Porto Formosu - Slick-o-bot, licence CC

Ačkoliv se v aktuálních výprodejích nízkonákladových dopravců dají zkombinovat letenky na Azory do 2,5 tisíce, nezahrnují zavazadlo k odbavení a vždy je nutné podniknout minimálně 1 negarantovaný přestup. Právě proto přichází na řadu nabídka SATA International Airlines se svými zpátečními letenkami z německého Frankfurtu do Ponta Delgady při ceně 4.090 Kč bez přestupu.

Jedná se o přímé lety (doba letu 4h) s 23 kg zavazadlem.

Cesty jsou v mimo sezónním období, co to znamená? Průměrné teploty se pohybují okolo 18°C s vyšší oblačnostní a četnostní srážek. Tedy jarní počasí, které je pro Azory typické.

Zpáteční letenky na Azory za 4.090 Kč
Zpáteční letenky na Azory za 4.090 Kč

K cestám na Azory si vystačíte pouze s občanským průkazem, jelikož se jedná o autonomní oblast Portugalska.

Návštěva ostrova São Miguel jistě musí zahrnovat horké prameny Furnas, národní park Caldeira Velha či čajové plantáže v Porto Formoso.

Jak do Frankfurtu?

Nabídky využijí zejména skupinky, které se na letiště dopraví osobním automobilem. Cestu zvládnete za 5 hodin a parkování na týden vychází od 35 eur – holidayextras.de.

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

  • mik 28.11.2015, 17:30

    No nevim myslim ze porad je vyhodnejsi letet na Azory s Ryanairem pripadne s nekym jinym navic kdyz je tohle s Frankfurtu kde to spojeni verejnou dopravou neni tak vyhodne jako je Mnichov

    • jirka 4.12.2015, 17:59

      Tady jsou možnosti letu poblíž http://tinyurl.com/prudzg4 Takže budu držet palce pro přistání. Jinak kam se dá ještě doletět jde najít tady http://plaze.info/ takže štastné a veselé.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.