Přímé lety z Prahy do USA: New York – 11.811 Kč

, licence CC

Na striktně omezené období lze využít volných kapacit na znovu otevřené lince Praha – New York operované společnosti Delta airlines. Letenky jsou dostupné na druhou polovinu května a začátek června. Výhodou je nejen nízká cena, ale také možnost přímých letů jak na cestě tam, tak i zpět.

Praha – New York

  • přímý spoj + přestup – 11.811 Kč
  • 2x přímý spoj – 12.195 Kč
  • Cestovní období: 25. května – 5. června
  • Minimální pobyt: noc ze soboty na neděli
  • Prodejní omezení: do 19. února

Rezervuj si online letenku do New Yorku >> kliknutím zde

Vízum do USA

Při svých cestách do Spojených států amerických budete potřebovat elektronické vstupní povolení – ESTA. Online ho zřídíte během několika minut. Podmínkou je platný biometrický pas a schopnost uhradit 14$ poplatek.

Ubytování v New Yorku

New York nabízí nepřeberné možnosti k ubytování. Nejlepší možnosti se naskýtají cestujete-li ve 4, poté 4-lůžkové pokoje v kvalitních hotelech zakoupíte i za 1.800 Kč. Podívejte se na zaručeně nejnižší ceny ubytování v New Yorku.

Autobusem do …

Nejen New York má své kouzlo. V poměrně krátkém čase můžete za slušné peníze taktéž navštívit okolní velkoměsta. Např. Filadelfii, Washington DC nebo Boston navštívíte autobusem díky společnosti MegaBus.com za ceny nepřesahující 10$.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“New York“ caption=“Aktuální předpověď počasí New York City“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.