Přímé lety z Prahy do Dubaje – 6.920 Kč

SAE
Burdž al Arab hotel v Dubaji - merlune, licence CC

Nejen za předvánočními nákupy můžete zamířit do světa ropného průmyslu Spojených Arabských Emirátů. Město módy, luxusu a nejvyššího mrakodrapu světa Burdž Chalifa Vás přivítá krásnými teplotami okolo 35°C, které můžete s radostí využít k zimnímu relaxu na plážích v Perském zálivu.

Aktuálně nejlevnější letenky mezi Prahou a Dubají nabízí tuzemský dopravce Smart Wings, cena za zpáteční letenku činí 6.920 Kč. V ceně je zavazadlo o hmotnosti 15 kg.

Letenky jsou dostupné na každou středu, přičemž odlet z Prahy je v 10:15. Levné parkování na letišti zarezervujete na portálu Goparking.cz, ke kterému využijte promo kód CLC001.

Letenky z Prahy do Dubaje

Vízum do SAE

Před svou cestou však nezapomeňte na nutnost víz! Víza vyřídíte skrz agentury a ceny se pohybují mezi třemi až pěti tisíci. Například na viza.cz si můžete vyřídit vízum do SAE již za 3.890 Kč. Dle MZV nelze žádat o vízum individuálně. Máte-li s vyřizováním víz již zkušenosti, podělte se s námi pomocí komentáře.

Hotely v Dubaji od 708 Kč

Nejdražší položkou celého výletu jsou jistě pouze víza, ubytování v Dubaji je totiž na stejné cenové úrovni, jako v v různých evropských metropolí. Nejlevnější nabídku ubytování v dvoulůžkovém pokoji naleznete již za 708 Kč. Zapátrat také můžete po výhodných nabídkách se slevou 50% a více.

[google-map-v3 width=“480″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Dubaj{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 6

 • Marek 22.1.2014, 10:17

  Koukal jsem na ty víza a někteří chtěji 3500 kč :-/

 • Miro 25.9.2013, 14:31

  Za cenu 310AED Vam vizum sprostredkuje aj let.spolocnost Qatar Airways, za predpokladu, ze s nimi poletite do/z Emiratov.
  http://www.qatarairways.com/global/en/homepage.page

  Ale pozor, Qatar Airways odmietne ziadost o vizum, ak leti do UAE svobodna zena pod 25rokov, i bez ohladu nato, ze tato osoba je obcan EU.
  Get your UAE visa online

 • Pavel 24.9.2013, 16:47

  Při letech s CSA (určitě i s jinými společnostmi)se dá vízum do SAE(UAE) vyřídit individuálně elektronickou cestou za 83,- USD cca 1660,-Kč.
  Zařizoval jsem letos v květnu a dostal cca do 48h.

  • Lukas 24.9.2013, 22:27

   Pavle, prosim, posli odkaz na tu elektronickou cestu? Diky, Lukas

  • Dana 25.9.2013, 09:04

   Letecké společnosti operující v Evropě, u kterých lze po zakoupení letenky požádat o vízum jsou:
   ETIHAD
   EMIRATES
   ČSA (spolupracující s ETIHAD)
   Jiné společnosti NE!!!
   K vystavení víza potřebujete garanta, což jsou v tomto případě domovské letecké společnosti. V jiném případě stojí za vízem smluvní garant (UAE subjekt) agentury, která přes něho vízum zprostředkuje. U nás např. Student Agency, Asiana apod. Poplatky za vízum jsou v případě ETIHAD (potažmo ČSA) 83USD, EMIRATES 75USD … mluvím o 30denním turistickém vízu. Agentury nemají cenu tak vysokou ze ziskuchtivosti, ale bohužel poplatky za podání přes privátního garanta něco stojí, agentury nemají na vybranou. Při cestě s CK je smluvním garantem pro vízum většinou hotel, proto jsou také ceny za vízum srovnatelné s vízem k letence.

   Cesty pro vízum k letence jsou:

   V případě EMIRATES … po zakoupení letenky přihláčení v sekci Manage a booking
   a tam najdete odkaz na žádost o vízum.

   V případě ČSA … na stránkách ČSA, na liště výběr ČSA a Etihad … ve výběru odkaz Vyřízení víz on-line … zde najdete proklik na formulář

   http://www.csa.cz/cs/portal/quicklinks/eti_coop/extra_etihad_visa.htm

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.