Inzerujte na nejčtenějším cestovatelském portálu v ČR

Vítejte na stránkách Cestujlevne.com zaměřených na individuální cestovatele. Na této stránce vám popíši cestu, kterou bychom rádi podpořili i váš produkt, který nutně nemusí být z cestovního ruchu. Je zcela nezbytné, abychom s vaší firmou či produktem plně sympatizovali a mohli vás tak s čistým svědomím doporučit i našim čtenářům.

Vybudování našeho brandu nás stálo mnoho úsilí a času. Důvěry našich čtenářů si vážíme nadevše. Neexistuje proto cenová nabídka, kterou bychom porušili náš kodex etiky a doporučovali bychom produkty ke kterým nemáme důvěru. Stejně tak nepodporujeme inzerci pomocí PR či marketingových článků, neboť obsah tvoří hlavní přidanou hodnotu tohoto portálu a nehodláme míchat kvalitu články bez přidané hodnoty pro naše čtenáře. Vyhrazujeme si proto právo odmítnou jakoukoliv nabídku z výše uvedených důvodů.

Co vám můžeme nabídnout?

Pokud splňujete výše uvedené požadavky, můžete se těšit vstřícnému přístupu bez zbytečných ceníkových cen. Vážíme si férového jednání, které dokážeme a chceme odměnit. Základní parametry důležité k rozhodnutí k inzerci uvádíme níže:

Cílová skupina: Naši čtenáři jsou logicky lidé s vyššími příjmy a velkým zájmem o veškeré služby z cestovního ruchu. Nejpočetnější věková skupina je v rozmezí 25-34 a 18-24 let.

Dosah: Dokážeme vám garantovat více jak 1.000.000 shlédnutí a 150.000 unikátních čtenářů měsíčně.

Reklamní formáty: Hlavní reklamní formáty tvoří bigsquare a leaderboard. Nabízíme rozměry 336x250px (300×250) a 750x200px (728×90; 750×100; 728×100 a jiné). Všechny reklamní formáty přizpůsobujeme responzivnímu designu pro mobilní telefony a tablety. Z vaší strany potřebujeme pouze dodat základní rozměr, viz. předchozí hodnoty.

Cena: V závislosti na reklamním formátu a objednaném množství jsme schopni nabídnout ceny za CPT v rozmezí 80 – 150 Kč. Vyšší ceny jsou kompenzovány responzivním zobrazením a omezeným počtem reklamních jednotek (max 4 na jedné stránce). Jen díky tomu vám můžeme zaručit citelně vyšší CTR než na jiných médiích.

Připravujeme pro vás detailní statistiky z Netmonitoru.

[kkstarratings]

Zeptejte se

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.

Celkový počet dotazů a odpovědí: 2

 • Lukáš 23.11.2016, 19:35

  Dobrý den,

  chci se zeptat, zda-li také nabízíte program pro reselery. Velmi by mne zajímala možnost spolupráce s vaším portálem jako dodavatelem z vaší strany těchto „cestovatelských nabídek“.

  děkuji

 • Michaela 23.11.2016, 19:32

  Dobrý den, chci se zeptat, dá se s Vámi spolupracovat ve formě Affiliate ?? Děkuji za odpověď.
  S pozdravem Michaela Převrátilova