Inzerujte na nejčtenějším cestovatelském portálu v ČR

Vítejte na stránkách Cestujlevne.com zaměřených na individuální cestovatele. Na této stránce vám popíši cestu, kterou bychom rádi podpořili i váš produkt, který nutně nemusí být z cestovního ruchu. Je zcela nezbytné, abychom s vaší firmou či produktem plně sympatizovali a mohli vás tak s čistým svědomím doporučit i našim čtenářům.

Vybudování našeho brandu nás stálo mnoho úsilí a času. Důvěry našich čtenářů si vážíme nadevše. Neexistuje proto cenová nabídka, kterou bychom porušili náš kodex etiky a doporučovali bychom produkty ke kterým nemáme důvěru. Stejně tak nepodporujeme inzerci pomocí PR či marketingových článků, neboť obsah tvoří hlavní přidanou hodnotu tohoto portálu a nehodláme míchat kvalitu články bez přidané hodnoty pro naše čtenáře. Vyhrazujeme si proto právo odmítnou jakoukoliv nabídku z výše uvedených důvodů.

Co vám můžeme nabídnout?

Pokud splňujete výše uvedené požadavky, můžete se těšit vstřícnému přístupu bez zbytečných ceníkových cen. Vážíme si férového jednání, které dokážeme a chceme odměnit. Základní parametry důležité k rozhodnutí k inzerci uvádíme níže:

Cílová skupina: Naši čtenáři jsou logicky lidé s vyššími příjmy a velkým zájmem o veškeré služby z cestovního ruchu. Nejpočetnější věková skupina je v rozmezí 25-34 a 18-24 let.

Dosah: Dokážeme vám garantovat více jak 1.000.000 shlédnutí a 150.000 unikátních čtenářů měsíčně.

Reklamní formáty: Hlavní reklamní formáty tvoří bigsquare a leaderboard. Nabízíme rozměry 336x250px (300×250) a 750x200px (728×90; 750×100; 728×100 a jiné). Všechny reklamní formáty přizpůsobujeme responzivnímu designu pro mobilní telefony a tablety. Z vaší strany potřebujeme pouze dodat základní rozměr, viz. předchozí hodnoty.

Cena: V závislosti na reklamním formátu a objednaném množství jsme schopni nabídnout ceny za CPT v rozmezí 80 – 150 Kč. Vyšší ceny jsou kompenzovány responzivním zobrazením a omezeným počtem reklamních jednotek (max 4 na jedné stránce). Jen díky tomu vám můžeme zaručit citelně vyšší CTR než na jiných médiích.

Připravujeme pro vás detailní statistiky z Netmonitoru.

[kkstarratings]

Zeptejte se

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.

Celkový počet dotazů a odpovědí: 6

 • Liba 22.9.2016, 22:15

  Zdravim,
  mam dotaz ohledne LowFare letenky pres Norweigian, je to bez jidla a zavazadla, jestli si mohu zavazadlo dokoupit dodatecne???

 • Helena 17.8.2016, 04:50

  Dobry den, jsem ceska trvale zijici na Sri lance a zivim se zzdejako pruvodkyne,myslite,ze by bylo mozne u vest do disk use moji adresu a nabidku mych sluzeb.dekuji.zdravi h.

 • Jiří 30.11.2015, 14:30

  Dobrý den, na vašem webu jsme si několikrát koupil letenky. Rád bych se zeptal, jak by bylo možné se domluvit, za nějaký poplatek??, na nákup většího počtu letenek do konkrétní destinace? Například – potřebuji 6 x letenku do Denpasaru v létě…na 14 dní… mám peníze to ihned někam zaplatit, poslat …. + vaše provize… je možné se nějak takto domluvit? případně pošlete mě na můj email nabídku ? cestujeme často….děkuji… případně vaše návrhy? Jiří

 • Pavlína Mikolášková 31.8.2015, 20:39

  Dobrý den, nabízím ubytování v horské chatě v Zillertalu (Rakousko, Tirol). Jakým způsobem je možné navázat s Vámi přímou spolupráci..Děkuji

  • Jana 5.6.2016, 12:01

   Dobry den,

   za kolik nabizite ubytovani v Zillertallu, je v tom polopenze a kde presne?
   Dekuji

 • eva poliakova 125 16.7.2015, 09:45

  Prosim, rada by som pnukla na ubytovanie – nase ubytovacie zariadenie – Penzion Harmonia- Liptov , ako to mam urobit? Dakujem za odpoved