Řím, Itálie – 744 Kč

Itálie
, licence CC

Letenky do italského Říma moc často nebývají k dostání pod tisíc korun. Nyní lze však zakoupit zpáteční letenku z Brna za 744 Kč, z Prahy jsou nejlevnější letenky k dostání za 1.834 Kč. Tyto linky operuje společnost Wizzair.

Z Brna můžete letět například 18.-25.července. Pokud však preferujete kratší dobu pobytu, bude Vás letenka stát 884 Kč, např. 17.-20.června.

Z Prahy lze letět např. 20.-24.června. Letenek je na obou linkách dostatek. Spojení z letiště do centra lze zakoupit skrz náš vyhledávač od společnosti Terravision po pravé straně.

Ubytování v Říme začíná na 890 Kč za dvoulůžkový pokoj. Doporučuji však sledovat naší bleskovou nabídku, kde naleznete hotely v jednodenních akcí až o 50% levnější. Dnes je například v akci hotel Courtyard by Marriott za 1.911 Kč za pokoj pro 2 se snídaní!. Hotel není sice v centru, ale je ideálně napojen železniční sítí do centra.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Řím, Itálie{}1-default.png|Via Moscati 7, Trionfale, 00168 Řím{}hotel_0star.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Roma, Italy“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.