Rio de Janeiro v srpnu – 10.100 Kč

, licence CC

Foto: Copacabana beach by chensiyuan / wikipedia

Nebaví Vás evropské letoviska a jejich „obyčejné“ pláže? Tak si zaleťte na nejznámější pláž v Brazílii – Copacabana beach! Letenky na 1 srpnový termín vycházejí na krásných 389€ – 10.100 Kč v multicity trase Madrid – Rio de Janeiro – Londýn.

V některých termínech je nutná změna letiště v Sao Paulu.

Přípoje

Do Madridu se nejlevněji dopraví cestující z Krakova, za 2.300 Kč s Ryanairem, ihned v závěsu je Budapešť s Wizzairem za 2.500 Kč. Z České republiky si můžeme poskládat letenky od 3 tisíc. Případně na jednu letenku letět z Prahy s Vuelingem za 146 – 150€, tedy 4.000 Kč, obdobná situace je i v Norimberku. Z Drážďan můžeme letět s Vuelingem za 110€  – 2.850 Kč.

Z Londýna je situace již snadnější a levnější. Letenky na této trase zakoupíte od 1.000 Kč na všechny možné letiště v okolí.

Vízum do Brazílie

Občané ČR stejně jako SK nepotřebují pro vstup do Brazílie vízum. Podmínkou je platný pas a zároveň doba pobytu nesmí překročit kontinuálně 90 dní.

Ubytování v Brazílii

Nejen v celé Brazílii, ale konkrétně taktéž v Sao Paulu nebo Rio de Janeiru zakoupíte noc v dvoulůžkovém pokoji za poměrně malou cenu – konkrétně od 700 Kč pro 2 osoby.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Rio de Janeiro{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.