Rotterdam přímým letem z Prahy – 1.780 Kč

Nizozemí
Foto: Erasmův most v Rotterdamu - Massimo Catarinella, licence CC

Strávit víkend v hlavním námořním přístavu Evropy je snem snad každého kluka. Vedle námořního komplexu Europoort, kde můžete spatřit i největší nákladní loď světa Maersk McKinney, se vydejte taktéž do Námořního muzea, poseďte v místních kavárnách či studenti mohou navštívit místní univerzitu Erasmus. Řeč je samozřejmě o přístavním městě Rotterdam. Letecky se do tohoto města dopravíte přímou linkou společnosti Transavia, která právě v tuto chvíli zlevnila zpáteční letenky pro odlet z pražského letiště na 69€ / 1.780 Kč.

Letenky Rotterdam
rtm
  • Rezervuj letenku na transavia.com
  • Cestovní období: září 2013 – březen 2014

Na cestu se můžete vydat např. v pátek a vrátit se v neděli. Termínů a časových možností je dostatek. Cena je konečná včetně tax, poplatků a příručního zavazadla o rozměrech 55x35x25 cm a váhy 10 kg. K výsledné celkové ceně za rezervaci je připočítán poplatek ve výši 5€ / 125 Kč nezávisle na počtu osob.

Zdatnější turisté dojdou z letiště do centra po svých, pokud však dáváte přednost městské hromadné dopravě, přečtěte si informace jak z letiště v Rotterdamu (RTM).

Levné ubytování v Rotterdamu

Výhodou podzimní návštěvy Rotterdamu jsou především padající ceny za ubytování. Bez problému seženete kvalitnější hotely do 1.500 Kč se snídaní. Nejnižší nabídky startují na 1.160 Kč, podívejte se na kompletní nabídku hotelů v Rotterdamu.

TIP! Hledáte-li neopakovatelný zážitek, vyzkoušejte lodní kajutu na lodi SS Roterdam postavené v roce 1958. Kvalita ubytování je hodnocena 4* standardem a cena rozhodně nevybočuje z průměru. Za jednu noc v dvoulůžkovém pokoji zaplatíte 1.715 Kč.

[google-map-v3 width=“480″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Rotterdam{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.