Sardinie z Bratislavy – 1.565 Kč

Foto: delaere / wikipedia, licence CC

Pouze na pár možných termínů jsou dostupné letenky na lince Bratislava – Alghero za 61€. Přímé lety jsou provozovány společností Ryanair, kde lze zdarma přepravovat příruční zavazadlo o maximální hmotnosti 10kg a rozměrech 55 x 40 x 20 cm.

Bratislava - Alghero za 61€
Letenky Alghero

Dostupné termíny zpátečních letenek za 61€:

  • odlet: 16/20/27.května
  • návrat: 23/30.května

Cenová relace hotel, auto

V samotném městě Alghero si můžete zamluvit dvoulůžkový pokoj jen za 680 Kč na noc. V průměru se však bude tzv. Bed and Breakfast, tedy pokoj a snídaně, pohybovat mezi 1 – 1,5 tisícem korun / 2 os. Pokud nechcete být fixováni pouze na okolí letiště, rezervujte si automobil s vyzvednutím na letišti Alghero. Cena za 3 denní pronájem činí 2.200 Kč (vyhledáváno a kontrolováno pro datum 20.-23.května). Případně se také podívejte na nabídku zájezdů na Sardinii.

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Alghero{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Jeden komentář k příspěvku

  • Betka 4.5.2013, 14:46

    Ahoj
    nemáte nejaky tip i na levné skůtry? Nebo se vyplatí spíš auto? Moc diky..

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.