Sicílie z Lipska v červnu – 1.140 Kč

, licence CC

Foto: Etna by BenAveling / wikipedia

Nejen na prodloužený víkend si můžete zaletět na italský ostrov ve Středozemním moři. Letenky na Sicílii zakoupíte za 44 € – 1.140 Kč s odletem z Lipska (LEJ). Lipsko je vzdálené přibližně 3 hodiny jízdy od Prahy směrem na Drážďany. Na kraji města naleznete také zábavní park Belantis, můžete tak zneškodnit 2 cíle jednou cestou.

Letenky z Lipska do Trapani
Příklad rezervace – Trapani
  • Rezervace na ryanair.com
  • Termíny na celý červen, odlety v pondělí a pátek
    • LEJ – TPS: 24.května a  3, 7, 10, 14, 17, 21, 24.června
    • TPS – LEJ: 3, 7, 10, 14, 17, 21, 24, 28.června

Za stejnou cenu se můžete vydat na cestu i z Bratislavy v datech 19. – 29.května.

Město Palermo je z letiště vzdálené 100 km, přibližně 1,5 hodiny cesty vypůjčeným autem. Náklady na den vycházejí při 3 denní rezervaci auta na 550 Kč. Porovnejte si ceny autopůjčoven na letišti v Trapani díky našemu srovnávači cen.

Levné hotely

Výběr hotelů na celé Sicílii je opravdu velký – přibližně 2.000 možností. Ubytování na noc vychází přibližně od 1.350 Kč pro 2 osoby. Přehled hotelů v okolí města Trapani najdete v tomto odkazu. Výhodnost individuálního cestování si můžete porovnat se zájezdy na Sicílii.

Máte tipy na zajímavé místa k výletům, bezchybné pláže či fajn restaurace? Povězte nám o nich v diskuzi.

[forecast location=“Trapani“ caption=“Aktuální předpověď počasí Trapani“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Trapani{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.