Srí Lanka: odlety z Prahy (+ možný stop v Istanbulu) – 12.369 Kč

Sri Lanka
Foto: Srí Lanští sloni - GaurikaW, licence CC

Spojte návštěvu Cejlonu s několika denní prohlídkou tureckého Istanbulu. Po krásné dovolené na plážích v Indickém oceánu zakončíte cestu nákupy ve Velkém bazaru a jako bonus si díky technickému mezipřistání prohlédnete jedno z nejfotogeničtějších souostroví světa Maledivy.

Ke konkurenčnímu tarifu z Prahy do Kolomba se přidává po bok ČSA/Etihad (12.990 Kč) i nejlepší evropská aerolinka Turkish airlines. Zpáteční letenky lze zakoupit za 12.369 Kč.

V rámci tarifu je umožněn jeden stop-over v Istanbulu. Příklad takto vyhledaného letu Praha-Kolombo-Istanbul-Praha za 12.525 Kč.

Vízum na Srí Lanku není požadováno, je však nutné zaplatit poplatek ve výši 20$ prostřednictvím online systému nebo 25$ na mezinárodním letišti v Colombu.

Letenka Praha - Kolombo za 12.369 Kč
Letenka Praha – Kolombo za 12.369 Kč

Ubytování v Istanbulu

Rozhodnete-li se využít několika denní návštěvu turecké metropole, nechte finanční starosti za hlavou. Nejlevnější dvoulůžkové pokoje vychází na 490 Kč / noc. Za zmínku také stojí akční nabídky se slevou 50% a více, kde naleznete 4* či 5* hotely za ceny okolo 1.500 Kč. Doprava z letiště Ataturk není složitá, neboť metro v Istanbulu zajíždí přímo k terminálu letiště.

Srí Lanka: levné hotely, jídlo a nezapomenutelné zážitky

Na dovolenou na Srí Lance budete jistě vzpomínat jen v dobrém – ostrov čaje můžete prozkoumat za ceny, které nabízejí cestovky v klasických evropských letoviscích.

Nejlevnější nabídka dvoulůžkových pokojů v ověřených hotelech začíná na 572 Kč – Colombo hotely. Vydáte-li se do turisty méně vyhledávaných oblastí, ušetří a navíc budete mít ještě lepší zážitky díky nespoutané přírodě. Pro prozkoumávání vnitrozemí se může hodit ubytování ve městě Kandy, které začíná na 286 Kč za pokoj!

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Srí Lanka{}3-default.png|Istanbul{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 8

 • Janek 8.11.2013, 14:59

  Prima den,
  jak si mohu nastavit ve vašem systému stopover? To ještě neumím a tady by mne to zajímalo je to tu někde popsané?
  Díky, Janek
  omlouvám se, v předchozím příspěvku jsem uvedl špatně e-mail

  • Dave 8.11.2013, 15:09

   Dobrý den, v tomto odkazu http://bit.ly/17RNoQP dejte Nové hledání a pak zvolte svá data nebo mi je řekněte a já Vám letenky nastavím 🙂 (počet osob, délka stopu a při cestě tam/zpět).

  • Janek 8.11.2013, 15:15

   Aha, už vidím co jsem předtím přehlédl – záložka „JINÁ“ 🙂
   Díky

  • Janek 8.11.2013, 16:15

   Už několik minut mám hlášku „Probíhá komunikace s rezervačním systémem“.
   Jsem v naději? Je to lepší výsledek, než když mne to předtím několikrát po pracném vyplnění formuláře (až po souhlad s obch.podmínkami) promptně odmítlo, že takový let už není?
   Nebo se systém prostě ucpal a mám to vzdát, neboť až se dokomunikuje, dostanu stejně odpověď, že let už není? 🙂

  • Dave 8.11.2013, 16:29

   To se ti to seklo.. 🙂 hledáte v listopadu/prosinci? Doporučuji ověřit aktuální situacina http://cestujlevne.com/go-turkish a pak se toto snažit nakombinovat se stopoverem.

 • Libor 8.11.2013, 10:15

  Ten poplatek na Srí Lanku je od 1.1.2013 už 30 USD přes on-line systém a 35 USD na letišti. V srpnu nechtěli pustit Čecha na Ruzyni do letadla s Turkish A., když toto neměl vyřízené. Je třeba si to vytisknout.

 • Terka 7.11.2013, 16:43

  předpokládám, že se nabídka bohužel netýká vánočních svátků, že? 🙁 děkuji!

  • Dave 7.11.2013, 17:10

   Presne tak 😉

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.