Stockholm, Švédsko – 277 Kč

Švédsko
, licence CC

Nejlevnější letenky do švédského hlavního města můžete nyní zakoupit na stránkách Wizzair. Odlet z Katovic a přílet na nízkonákladové letiště Skavsta, nedaleko od města Nyköping, Vás bude stát 277 Kč za zpáteční letenku vč. všech poplatků ! Termíny za tuto cenu jsou následující 21.-25.srpna nebo 4.-6.září.

Informace o letišti Skavsta a jak se dostat do centra Stockholmu naleznete v tomto odkazu. Cena za zpáteční lístek do centra Vás vyjde přibližně na 700 Kč.

Ubytování ve Stockholmu můžete sehnat již od 1.481 Kč za dvoulůžkový pokoj. Toto město každému vřele doporučuji. Kdo zde již byl, ví moc dobře proč. Metropoli s tak klidným a čistým prostředím jen tak někde nenaleznete. Nezapomeňte se svézt stockholmským metrem, které bylo ponecháno umělcům, aby z něj udělali cokoliv dle své fantazie. Můžete tak navštívit stanici v antickém stylu nebo ve stylu jeskyně! Právem se pyšní 2. nejzajímavějším podzemním systémem hned po Moskvě.
[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Stockholm{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Stockholm, Sweden“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Jeden komentář k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.